Kaybedenin olmadığı engelsiz koşu heyecan verdi - Son Dakika

Kaybedenin olmadığı engelsiz koşu heyecan verdi

04.12.2019 16:02
Kaybedenin olmadığı engelsiz koşu heyecan verdi, System.String[]

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 3 Aralık Engelliler Haftası dolayısıyla engelli çocuklara yönelik atletizm yarışmaları düzenlendi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 3 Aralık Engelliler Haftası dolayısıyla engelli çocuklara yönelik atletizm yarışmaları düzenlendi.

18 Temmuz Stadyumu'ndaki atletizm yarışmaları, engelli öğrencileri spor yapmaya teşvik etmek ve onların da spor yapabildiklerini göstermek amacıyla gerçekleştirildi.

Etkinlikte yer alan 40 öğrenci, 100 metre ve 200 metre branşlarında yarıştı.

Koşu sonunda tüm engelli öğrenciler birinci seçildi.

Öğrencilere, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından madalyaları verildi.

Yazıcı, koşunun ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, "Engelli vatandaşlarımızın spor yapmaları için Bakanlık olarak her türlü imkanı sağlayacağız. Tesislerimiz herkese açık ve özellikle engelli vatandaşlarımızın kendilerini rahat hissetmelerini istiyoruz. Önümüzdeki sene katılımın daha fazla olması için çalışmalarımızı yapacağız." diye konuştu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Kaybedenin olmadığı engelsiz koşu heyecan verdi - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Otoyol ve köprülere "dinamik fiyatlandırma" modeli geliyor: Geçişler ucuzlayacak İmamoğlu, koronaya yakalanmadan iki gün önce apandisit ameliyatı olmuş Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı İletişim Başkanı Altun, Emile Zola'nın 122 yıllık mektubu ile İslam karşıtlığı yapan Fransa'ya seslendi İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü