Kaybolan hayvanlarını aramaya gitti, cesedine ulaşıldı - Son Dakika

Kaybolan hayvanlarını aramaya gitti, cesedine ulaşıldı

7 ay önce

MERSİN'in Tarsus ilçesinde, kırsal alanda kaybolan hayvanlarını aramaya gittikten sonra kendisinden haber alınamayan Ahmet Ataşlı'nın (75) cesedi bulundu.

Kaybolan hayvanlarını aramaya gitti, cesedine ulaşıldı, System.String[]

MERSİN'in Tarsus ilçesinde, kırsal alanda kaybolan hayvanlarını aramaya gittikten sonra kendisinden haber alınamayan Ahmet Ataşlı'nın (75) cesedi bulundu.

Gülek Mahallesi'nde oturan ve alzheimer hastası olduğu ileri sürülen Ahmet Ataşlı, kırsal alanda kaybolan hayvanlarını aramak için evinden çıktı. Kendisinden bir daha haber alamayan ailesi, jandarmayı arayarak kayıp başvurusunda bulundu. Bunun üzerine harekete geçen jandarma, AFAD ve AKUT ekipleri, Ahmet Taşlı'yı bulmak için Gömmeç olarak bilinen bölgede arama çalışması başlattı. Uzun süre devam eden çalışmalar sonucunda ekipler, Ataşlı'nın cansız bedenine ulaştı. Yaşlı adamın cenazesi otopsisi yapılmak üzere Tarsus Devlet Hastanesi morguna götürülürken, ölüm nedeni otopsi sonrası netlik kazanacak.

Haber Yayın Tarihi: 26.07.2019 07:13 Kaynak: DHASon Dakika

Enkaz başındaki köpeğin, acı bekleyişi yürekleri dağladı
Son dakika: Elazığ'daki depremde ölü sayısı 36'ya yükseldi Muhabir, eline aldığı beton parçasının parçalandığını görünce şaşkına döndü

Son Dakika Haberleri