Kayboldu zannettiği 60 altın, çantasının astarından çıktı - Son Dakika

Kayboldu zannettiği 60 altın, çantasının astarından çıktı

Bursa'da ev almak için biriktirdiği 60 altını koyduğu çantada bulamayan bir kişi soluğu polis merkezinde aldı. Ancak polis ekipleri altınları çantanın astarında bulunca söz konusu kişi gözyaşlarına hakim olamadı.

Bursa'da ev almak için biriktirdiği 60 altını koyduğu çantada bulamayan Murat Kahraman, soluğu poliste aldı. Çantayı kontrol eden Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri ise altınları çantanın astar kısmında buldu. Altınları bulununca mutluluktan ağlayan Kahraman, polislere teşekkür etti.

60 ÇEYREĞİ LAPTOP ÇANTASINA KOYDU

Nilüfer ilçesi Görükle Mahallesi'nde yaşayan Murat Kahraman, ev alabilmek için yıllarca altın biriktirdi. 60 tane çeyrek ve tam altını, bir çoraba sarıp, laptop çantasına koydu.

Bir süre sonra çantasını kontrol eden Kahraman, altınları göremeyince Görükle Polis Merkez Amirliği'ne gitti. Çanta 'delil' olarak el konularak, Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü'ne gönderildi.

Kayboldu zannettiği 60 altın, çantasının astarından çıktı

ALTINLAR ÇANTANIN ASTARINDA ÇIKTI

Çantayı inceleyen polis memuru Serbülent Küme, altınların olduğu çorabın astara sıkıştığını fark etti. Küme'nin altınları bulması üzerine Murat Kahraman'a telefonla bilgi verildi. Hemen polis merkezine gelen Murat Kahraman, mutluluktan gözyaşı dökerek, altınlarını teslim aldı.

Kayboldu zannettiği 60 altın, çantasının astarından çıktı

Haber Yayın Tarihi: 07.08.2020 11:17 - Kaynak: DHA

Son Dakika Yaşam Kayboldu zannettiği 60 altın, çantasının astarından çıktı - Son Dakika

YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Tutuklanan Halil Sezai'nin oyuncu kardeşi Duygu Paracıkoğlu'dan ilginç çıkış: Kınıyorum ama o adam masum değil Koronalı babasını görebilmek için kapı aralığından bakıp elini uzatan küçük kızın o anları ağlattı Profesör Mehmet Ceyhan'dan korkutan tespit: Aramızda 250 bin koronalı insan var Rusya'da koronavirüs tedavisinde kullanılan ilaçlar gelecek hafta eczanelerde satışa çıkacak Bakan Soylu'dan gündem olan Anayasa Mahkemesi açıklamasıyla ilgili yeni çıkış: Çok hoşuma gitti Bakan Gül, Halil Sezai'nin neden önce serbest bırakılıp sonra tutuklandığına açıklık getirdi Öfkeli abla, anne babasını odaya kilitleyen kardeşini öldürdü 2 kişiyi öldüren zanlılar, husumetli oldukları ailenin tüm fertlerini öldürmeyi planlamışlar