Son Dakika Haberleri: Kayıp Ayşe Nine Arazide Bitkin Halde Bulundu, Teğmen Sırtında Taşıdı

Kayıp Ayşe Nine Arazide Bitkin Halde Bulundu, Teğmen Sırtında Taşıdı

26 gün önce

Trabzon'da kestane toplamak için evden çıkan ve kendisinden 1 gündür haber alınamayan 85 yaşındaki Ayşe nine, jandarma ekiplerince bulundu. Bir jandarma, arazide bitkin halde bulduğu Ayşe nineyi sırtında taşıdı.

Trabzon'un Arsin ilçesinde kestane toplamak için evden çıkan ve kendisinden 1 gündür haber alınamayan Ayşe Çin (85), jandarma ekiplerince bulundu. Yamaç arazide bitkin halde bulunan yaşlı kadın, bir teğmen tarafından sırtta taşınarak araca götürüldü.

KESTANE TOPLAMAK İÇİN DIŞARI ÇIKTI

İlçenin Yeniköy Mahallesi'ndeki dün sabah saatlerinde kestane toplamak için çıkan evinden ayrılan Ayşe Çin'den haber alınamadı. Ailenin eve dönmeyen yaşlı kadını bulmak için çevrede yaptığı arama çalışmalarından bir sonuç çıkmadı, durum jandarmaya bildirildi.

TEĞMEN, NİNEYİ SIRTINDA TAŞIDI

İhbar üzerine jandarma ekiplerince bölgede arama çalışması başlatıldı. Jandarma ekipleri, bugün sabah saatlerinde kayıp yaşlı kadını evlerinin uzağında yamaç bir arazide buldu. Yolunu şaşıran ve yürümekten bitkin düştüğü gözlenen Ayşe Çin'i bir jandarma teğmeni yolda bekleyen araca kadar sırtında taşıdı. Sağlık kontrolünden geçirilen Çin, ailesine teslim edildi. Aile, yaşlı kadının bulunmasına yardım eden jandarma ekiplerine teşekkür etti.K


YORUMLAR


Münbiçli Aşiretler, Türkiye'ye Destek Mesajı Verdi Karayılan'la Çektirdiği Fotoğrafla Tanınan Şarkıcıya 6 Yıl Hapis

Eski Genelkurmay İstihbarat Daire Başkanı İsmail Hakkı Pekin: 'Yeşil' Kod Adlı Mahmut Yıldırım Yaşıyor