Kayıp Çocuklar Cenneti Filmi - Son Dakika

Kayıp Çocuklar Cenneti Filmi

09.07.2011 11:54
Kayıp Çocuklar Cenneti Filmi, System.String[]

Kayıp Çocuklar Cenneti filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kayıp Çocuklar Cenneti filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Ayrı dünyalardan gelen 4 genç kız bazı rastlantılar sonucu küçük bir Anadolu kasabasında buluşurlar. Birlikte geçirecekleri bu kısa zaman diliminde, dostluğu, aşkı, hayatı ve kendilerini tanıyacaklardır. Onların birlikteliği, kimsesiz çocukların ve kasabanın sosyal yaşamını da değiştirecektir.

Gençlik, dans, müzik ve aşkın yer aldığı macera dolu bir film.

Yönetmen: Mete Özgencil

Senaryo: Kerem Deren

Oyuncular: Mehmet Aslan, Yasemin Yürük, Gülçin Ergül, Eren Bakıcı, Cemre Kemer

Filmin Türü: Macera

Orijinal Adı: Kayıp Çocuklar Cenneti

Yapımcı Firma: Energy Media & Productions

Yapım Yılı: 2008

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: Kenda Film

Vizyon Tarihi: 12.03.2009

Kayıp Çocuklar Cenneti Filmi

Son Dakika Güncel Kayıp Çocuklar Cenneti Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu sürelerde vatandaşlar şehirler arası seyahat edemeyecek Hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu! İşte yasağın kapsamı ve muaf olanlar İspanya evinde Almanya'yı 6-0 yendi CHP'den Kılıçdaroğlu'nu tehdit eden Çakıcı'ya peş peşe sert tepki: Kabadayılara pabuç bırakacak parti değiliz Bağdat'ta Yeşil Bölge'ye füze saldırısı! Bir çocuk hayatını kaybetti, 5 kişi de yaralandı Mısır'da çift cinsel organlı bebek dünyaya geldi Hollanda, Türkiye ve Azerbaycan'a Dağlık Karabağ savaşı nedeniyle yaptırım kararı aldı İngiltere'de üretilen maske, koronavirüsü yüzde 90 öldürüyor