Son Dakika Haberleri: Kayıp Ecem Davasında Flaş Gelişme

Kayıp Ecem Davasında Flaş Gelişme

12 ay önce

Hafta içi her gün Star TV'de yayınlanan Balçiçek İlter'le Olay Yeri programında önemli bir gelişme yaşandı.

Kayıp Ecem Davasında Flaş Gelişme, System.String[]

5 Ocak tarihinde kaybolan 17 yaşındaki Ecem Balcı'ya ne olduğunu bildiği iddia edilen Süleyman K., genç kızla ilgili sorgulanmak için cezaevinden çıkarıldı.

ECEM'İN SIRRI DEFİNECİ SÜLEYMAN'DA MI?

SÜLEYMAN K.'NİN AİLESİ GÖZALTINA ALINDI!

Kanseri yenen Ecem'in kayboluşundan bir hafta sonra intihar eden anne Esra Ercömert'in imam nikahlı eşi Süleyman K. yaklaşık bir aydır, evinde müzeye ait tarihi eser ve uyuşturucu bulundurmaktan cezaevinde bulunuyordu. Emniyet güçleri defineci olduğu iddia edilen Süleyman K.'nin ablası Sultan K., Kezban K., ağabeyi Yusuf K. ve oğlu Emin K. 'yi gözaltına aldı.

Polisler ayrıca daha önce inşaat kazısı yaparken bir kafatası bulduğunu ve ilgili olduğunu düşündüğü için yakın arkadaşı Süleyman K.'ye verdiğini itiraf eden Ergin adlı bir kişiyi de gözaltına aldı.

KANSERİ YENEN ECEM'E NE OLDU?

Kocaeli'de kaybolan genç kız en sonra annesinin erkek arkadaşı Süleyman K. ile mesajlaştı. Ecem Balcı erkek arkadaşına, "Süleyman Amca beni aldı. Define bulmuş" dedi. Olay Yeri ekibi Ecem'in SIM kartının 5 Ocak günü Süleyman K.'nin telefonuna takıldığını ve 7 Ocak'a kadar telefonda kaldığını ortaya çıkardı.
Adnan Oktar'ın Cezaevindeki Son Hali Herkesi Şaşırttı Yasemin Yalçın, Kemal Sunal ile Tanışma Hikayesini Anlattı

Bitkisel Hayattaki Kadın Doğum Yaptı, Tecavüz Zanlısı Erkek Hemşire Yakalandı