Son Dakika Haberleri: Kayıp Gazeteci İçin Kritik Ziyaret! ABD Dışişleri Bakanı Pompeo Suudi Arabistan'a Gitti

Kayıp Gazeteci İçin Kritik Ziyaret! ABD Dışişleri Bakanı Pompeo Suudi Arabistan'a Gitti

4 ay önce

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Kral Salman ile kayıp gazeteci Cemal Kaşıkçının durumunu görüşmek için Suudi Arabistan'a gitti.

ABD Başkanı Donald Trump'ın kayıp gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın akıbetini Suudi Arabistan tarafı ile görüşmesi için görevlendirmesinin ardından yola çıkan ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Riyad'a vardı.

TRUMP SUUDİ ARABİSTAN'A GÖNDERECEĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'dan Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra haber alınamaması ABD Başkanı Trump için de büyük bir soruna dönüştü. Suudi Veliaht Prens Muhammed bin Selman'a destek vermesiyle dikkat çeken Donald Trump, Selman'ı eleştiren Kaşıkçı'nın ortadan kaybolmasıyla ilgili, Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'yu Suudi Arabistan'a göndereceğini açıklamıştı.

SUUDİ ARABİSTAN'DAN SONRA TÜRKİYE'YE GELECEK

ABD Ulusal Güvenlik Konseyi, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun Kral Salman ile kayıp gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın durumunu görüşmek için gittiği Suudi Arabistan'dan sonra Türkiye'ye geleceğini duyurdu.
İcra Yoluyla Babasına Götürülmek İstenen Çocuk, İntihara Kalkıştı Cumhur İttifakı'nın Çeşme Adayı, Ailevi Sebeplerden Dolayı Adaylıktan Çekildi

Dönerci Baba, Dansöz Olan Kızı Didem'i Eşit Parçalara Bölüp Buzdolabında Saklamış