Kayıp Ihbarı Yapıldı, Eşi ve Oğlu Tarafından Öldürüldüğü Ortaya Çıktı - Son Dakika

Kayıp Ihbarı Yapıldı, Eşi ve Oğlu Tarafından Öldürüldüğü Ortaya Çıktı

11.01.2017 14:19
Kayıp Ihbarı Yapıldı, Eşi ve Oğlu Tarafından Öldürüldüğü Ortaya Çıktı, System.String[]

Gaziantep'in Nizip İlçesi'nde, kayıp olarak aranan 63 yaşındaki Ramazan Çiçek'in, eşi ve oğlu tarafından iple boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı.

Gaziantep'in Nizip İlçesi'nde, kayıp olarak aranan 63 yaşındaki Ramazan Çiçek'in, eşi ve oğlu tarafından iple boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Kızının ihbarıyla ortaya çıkan cinayetin ardından öldürülen Çiçek'in eşi ve oğlu tutuklandı.

Karşıyaka Mahallesi'nde oturan seyyar satıcı Ramazan Çiçek'in 47 yaşındaki karısı Nesriye Çiçek geçen 8 Ocak günü polise başvurarak, eşinin kayıp olduğunu söyledi. 4 Ocak'tan itibaren eşine ulaşamadığını söyleyen Nesriye Çiçek'in başvurusunun ardından güvenlik güçleri arama çalışması başlattı. Her yerde aranan Ramazan Çiçek'in evli olan kızı Şefika A., dün sabah polisi arayarak babasının annesi ve ağabeyi tarafından öldürüldüğünü ihbar etti.

ÖLDÜRÜP, FIRAT NEHRİ'DE ATMIŞLAR

Bunun üzerine polis, Çiçek ailesinin evinde inceleme yaptı. Yapılan incelemede evde kan izlerine rastlayan polis, seyyar satıcının eşi Nesriye ve 24 yaşındaki oğlu İsmail Çiçek'i gözaltına aldı. Anne ve oğlu polisteki sorgulamasında ailevi nedenlerden dolayı çıkan tartışmada Ramazan Çiçek'i iple boğarak öldürdüklerini itiraf etti. Nesriye Çiçek ve oğlu İsmail, cinayetin ardından Ramazan Çiçek'in cesedini bulunmaması için Fırat Nehri'ne attıklarını ve kayıp başvurusunda bulunduklarını söyledi.

Suçlarını itiraf ettikleri sorgulama sonrası adliyeye sevk edilen anne ve oğlu, 'kasten adam öldürmek' suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.

Öte yandan şüpheli anne ve oğlun yer göstermesinin ardından dalgıç polisler, Fırat Nehri'nde Ramazan Çiçek'in cesedinin bulunması için arama çalışması başlattı.

Kayıp Ihbarı Yapıldı, Eşi ve Oğlu Tarafından Öldürüldüğü Ortaya Çıktı
Kayıp Ihbarı Yapıldı, Eşi ve Oğlu Tarafından Öldürüldüğü Ortaya Çıktı
Kayıp Ihbarı Yapıldı, Eşi ve Oğlu Tarafından Öldürüldüğü Ortaya Çıktı
Kayıp Ihbarı Yapıldı, Eşi ve Oğlu Tarafından Öldürüldüğü Ortaya Çıktı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kayıp Ihbarı Yapıldı, Eşi ve Oğlu Tarafından Öldürüldüğü Ortaya Çıktı - Son Dakika


Son Dakika

Polisin 'dur' ihtarına uymadı, 7'nci kez alkollü yakalandı! Ehliyetine 2046 yılına kadar el konuldu Usta oyuncu Altan Erkekli, Payitaht Abdülhamid'e dahil oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti