Kayıp kardeşlerin cansız bedenleri, evlerinin arkasındaki inşaatta bulundu - Son Dakika

Kayıp kardeşlerin cansız bedenleri, evlerinin arkasındaki inşaatta bulundu

09.03.2021 07:59

Çekmeköy'de dün öğle saatlerinde kaybolan Hasan ve Hüseyin Büyür kardeşleri arama çalışmaları gece saatlerine kadar devam etti. İki kardeşin cansız bedeni evlerinin arkasındaki inşaatta, asansör için açılmış içi su dolu çukurda bulundu.

Olay, Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi Mutlu Sokak'ta meydana geldi. Alınan bilgilere göreHanife ve İlker Büyür çiftinin çocukları 4 yaşındaki Hasan ile 8 yaşındaki Hüseyin Büyür dün saat 12:00 sıralarında kayboldu.

İLK ARAMADA SONUÇ ALINAMADI

Çocuklarının kaybolduğunu fark eden aile bireyleri durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler ilk aramalarda çocuklardan iz bulamadı.

KARDEŞLERİN CANSIZ BEDENİ ASANSÖR BOŞLUĞUNDA BULUNDU

Saatler gece yarısını bulduğunda ise ailenin yaşadığı evin arkasında inşaat için açılan içi su dolu asansör boşluğunda çocukların cansız bedeni bulundu.

BÖLGEDE DETAYLI İNCELEME YAPILDI

Polis ekipleri güvenlik önlemi alırken olay yeri inceleme ekipleri ise bölgede detaylı inceleme yaptı. Yapılan inceleme çalışmaları sonucu ise hayatını kaybeden iki kardeş adli tıp morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Kayıp kardeşlerin cansız bedenleri, evlerinin arkasındaki inşaatta bulundu

Son Dakika 3. Sayfa Kayıp kardeşlerin cansız bedenleri, evlerinin arkasındaki inşaatta bulundu - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Müge Anlı'nın programında aranıyordu! Kayıp sağlık çalışanı arkadaşının evinde ölü bulundu Müge Anlı'nın programında aranıyordu! Kayıp sağlık çalışanı arkadaşının evinde ölü bulundu Ziraat Türkiye Kupası finaline İzmir'de Göztepe Gürsel Aksel Stadı ev sahipliği yapacak Ziraat Türkiye Kupası finaline İzmir'de Göztepe Gürsel Aksel Stadı ev sahipliği yapacak Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı 45 yaşındaki oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın güzellik sırrını verdi! İşin özü buz ve yumurta beyazında 45 yaşındaki oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın güzellik sırrını verdi! İşin özü buz ve yumurta beyazında Yol ortasında birbirlerine saldırdıktan sonra yaralılarını da alarak ortadan kayboldular Yol ortasında birbirlerine saldırdıktan sonra yaralılarını da alarak ortadan kayboldular Çatıya çıkan yaşlı kadın polisi harekete geçirdi! Altından intihar değil hastalık çıktı Çatıya çıkan yaşlı kadın polisi harekete geçirdi! Altından intihar değil hastalık çıktı Genç kız ölüm korkusunu gözyaşlarıyla anlattı: Diğer öldürülen kadınlar gibi ölmek istemiyorum Genç kız ölüm korkusunu gözyaşlarıyla anlattı: Diğer öldürülen kadınlar gibi ölmek istemiyorum Oruç tutmak sağlığı nasıl etkiler, 30 gün oruç tutan bir insanın vücudunda neler olur? İşte tüm merak edilenler Oruç tutmak sağlığı nasıl etkiler, 30 gün oruç tutan bir insanın vücudunda neler olur? İşte tüm merak edilenler