Kayıp Leyla'nın Ailesini Aradı - Son Dakika

Kayıp Leyla'nın Ailesini Aradı

20.06.2018 13:46
Kayıp Leyla'nın Ailesini Aradı, System.String[]

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ağrı'da kaybolan 3.5 yaşındaki Leyla Aydemir'in babası ile telefonda konuştu.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ağrı'da kaybolan 3.5 yaşındaki Leyla Aydemir'in babası ile telefonda konuştu. Arslan, aileye her türlü yardım ve desteği vermeye hazır olduğunu iletti. Bayramın ilk günü ailesi ile birlikte gittiği Bezirhane Köyü'nde kaybolan ve kendisinden haber alınamayan minik Leyla'yı bulmak için herkes seferber olurken, bir destek de Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'dan geldi. Leyla Aydemir'in babası Nihat Aydemir'i arayarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Bakan Arslan, aileye her türlü desteğin verileceğini söyledi. Arama çalışmaları için ne yardım gerekiyorsa vermeye hazır olduklarını belirten Bakan Arslan "Küçük kızımızın bulunması için herkes seferber olmuş durumda. İnşallah en kısa zamanda kızımızın bulunacağını ümit ediyorum. Bende bölgenin bir insanı olarak ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırım" dedi. Bakan Arslan'ın verdiği destekten dolayı teşekkür eden baba Nihat Aydemir, kızının kaçırıldığına inandığını söyledi.

(İHA)

Kayıp Leyla'nın Ailesini Aradı
Kayıp Leyla'nın Ailesini Aradı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kayıp Leyla'nın Ailesini Aradı - Son Dakika


Son Dakika

Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Galatasaray, Henry Onyekuru'nun transferi için Monaco ile anlaştı Eski Galatasaraylı Steven Nzonzi, Arsenal'in radarına girdi 220 gün sonra sahalara dönen Muslera'ya Arda Turan'dan büyük jest Meteoroloji'den 11 kentimize kar yağışı uyarısı! Çığ tehlikesine dikkat Bir çocuk babası adam, evinde soğuktan donarak öldü 10 yıl önce kıyafet almamaya yemin eden öğretmen 100 bin TL biriktirdi Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı