KAYIP ÖZLEM TOKAT'TA ORTAYA ÇIKTI, SIĞINMA TALEP ETTİ - Son Dakika

KAYIP ÖZLEM TOKAT'TA ORTAYA ÇIKTI, SIĞINMA TALEP ETTİ

15.09.2021 16:12

SİVAS'ta geçen pazartesi günü öğle saatlerinde yayladaki evinden ayrılıp, geri dönmeyen Özlem İrinsi (24) Tokat'ta ortaya çıktı.

SİVAS'ta geçen pazartesi günü öğle saatlerinde yayladaki evinden ayrılıp, geri dönmeyen Özlem İrinsi (24) Tokat'ta ortaya çıktı. Birlikte yaşadığı Hüseyin Gökdemir ile babası Salih Gökdemir'in kendisine kötü davrandığını belirten İrinsi sığınma telep etti.

Yıldızeli ilçesi Yağlıdere köyü yakınlarındaki yaylada yaşayan 2 çocuk annesi Özlem İrinsi, 13 Eylül'de öğle saatlerinde evinden ayrıldı. Çobanlık yapan, dini nikahla birlikte yaşadığı Hüseyin Gökdemir eve geldiğinde İrinsi'yi bulamadı. Gökdemir, bir süre bekleyip çevreye bakındıktan sonra jandarmaya haber verdi. Köye gelen jandarma ekiplerinin soruşturmasının ardından bölgeye AFAD ekipleri de sevk edildi. Kayıp İrinsi'nin bulunması için dağlık alanda gün boyunca yapılan çalışmalardan sonuç alınamadı. Daha önce başka bir evlilik yapan ve ayrılan 1,5 yıldan bu yana ise Hüseyin Gökdemir ile birlikte yaşadığı öğreniler Özlem İrinsi'yi bulmak için dteknik takibe başlandı. İrinsi'nin bölgeden kendi isteğiyle ayrılmış olma ihtimali üzerine il ve ilçe merkezlerindeki otogarlardaki güvenlik kameraları incelendi. Teknik takip çalışmalarına Jandarma TEM, istihbarat ve Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekipleri de dahil edildi.

TOKAT'TA BULUNDU, SIĞINMA TALEP ETTİ

Çalışmalar sürerken Özlem İrinsi, Tokat'ın Sulusaray ilçesinde ortaya çıktı. Sulusaray İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne başvuran İrinsi, sığınma talebinde bulundu. Jandarma ekiplerine teslim edilen İrinsi, birlikte yaşadığı Hüseyin Gökdemir ile babası Salih Gökdemir'in kendisine kötü muamelede bulunduklarını ve evden kovduklarını, kendi isteğiyle evden ayrılmadığını, bu kişilerden şikayetçi olduğunu belirtti.

GÖZALTI KARARI VERİLDİ

Öte yandan Özlem İrinsi'nin ifadeleri sonrası birlikte yaşadığı Hüseyin Gökdemir ve babası Salih Gökdemir hakkında Cumhuriyet Savcılığı tarafından gözaltı kararı verildi.

DÜN GEÇİLEN GÖRÜNTÜLERLE

Hüsnü Ümit AVCI/SİVAS, (DHA)

KAYIP ÖZLEM TOKAT'TA ORTAYA ÇIKTI, SIĞINMA TALEP ETTİ
KAYIP ÖZLEM TOKAT'TA ORTAYA ÇIKTI, SIĞINMA TALEP ETTİ
KAYIP ÖZLEM TOKAT'TA ORTAYA ÇIKTI, SIĞINMA TALEP ETTİ
KAYIP ÖZLEM TOKAT'TA ORTAYA ÇIKTI, SIĞINMA TALEP ETTİ
KAYIP ÖZLEM TOKAT'TA ORTAYA ÇIKTI, SIĞINMA TALEP ETTİ
KAYIP ÖZLEM TOKAT'TA ORTAYA ÇIKTI, SIĞINMA TALEP ETTİ

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel KAYIP ÖZLEM TOKAT'TA ORTAYA ÇIKTI, SIĞINMA TALEP ETTİ - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Prenses Mako, bir siville evlenip Japon kraliyet ailesinden ayrılan kadınlara verilen toplu parayı kabul etmedi 11:35 Prenses Mako, bir siville evlenip Japon kraliyet ailesinden ayrılan kadınlara verilen toplu parayı kabul etmedi 5 saat boyunca rehin tutulup boğazı kesilen usta, kurtuluş anını anlattı: Takla atmasaydım her şey bitmişti 11:27 5 saat boyunca rehin tutulup boğazı kesilen usta, kurtuluş anını anlattı: Takla atmasaydım her şey bitmişti Akılalmaz planları ifşa oldu! PKK'nın talimatlarını, kız kardeşinin pantolonuna yapıştırarak cezaevine sokmak istemiş 11:21 Akılalmaz planları ifşa oldu! PKK'nın talimatlarını, kız kardeşinin pantolonuna yapıştırarak cezaevine sokmak istemiş
Yıllar önce başörtüsünü çıkaran Burcu Çetinkaya'nın peruklu hali takipçilerinin beğenisini topladı 10:50 Yıllar önce başörtüsünü çıkaran Burcu Çetinkaya'nın peruklu hali takipçilerinin beğenisini topladı Son Dakika: 5 büyük zincir markette fahiş fiyat artışı yapılıp yapılmadığının tespiti için müfettişler görevlendirildi 10:45 Son Dakika: 5 büyük zincir markette fahiş fiyat artışı yapılıp yapılmadığının tespiti için müfettişler görevlendirildi Dehşete düşüren olay! Ameliyat sırasında yanlışlıkla toplardamarını kestiği kadına böbreğini bağışlayıp intihar etti 10:09 Dehşete düşüren olay! Ameliyat sırasında yanlışlıkla toplardamarını kestiği kadına böbreğini bağışlayıp intihar etti
Samsun'da barınma sorununa karşı önlem: Kamu kurum misafirhaneleri öğrencilere 1 ay ücretsiz 09:32 Samsun'da barınma sorununa karşı önlem: Kamu kurum misafirhaneleri öğrencilere 1 ay ücretsiz ABD'de PKK'ya bütçe desteği sağlamasına imkan veren yasa tasarısı kabul edildi 09:07 ABD'de PKK'ya bütçe desteği sağlamasına imkan veren yasa tasarısı kabul edildi
Advertisement