Son Dakika Haberleri: Kaymakam Atasoy'dan Muhtarlar Derneğine Ziyaret

Kaymakam Atasoy'dan Muhtarlar Derneğine Ziyaret

13 ay önce

İnebolu Kaymakam Atakan Atasoy, İnebolu Muhtarlar Derneği'ni ziyaret etti.

Kaymakam Atasoy'dan Muhtarlar Derneğine Ziyaret, System.String[]

İnebolu Kaymakam Atakan Atasoy, İnebolu Muhtarlar Derneği'ni ziyaret etti.


Dernek Başkanı Emrullah Kuruahmet ve muhtarlar tarafından karşılanan Kaymakam Atasoy, ziyarette yaptığı konuşmada, Ankara'da bulunması nedeniyle 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlama törenine katılamadığını söyledi.


Muhtarlık müessesesinin demokrasinin başlangıç noktası olduğunu belirten Atasoy, "Geçmiş Muhtarlar Günü'nüzü kutluyorum. Özellikle Karadeniz bölgesinde görev yapmak muhtarlık açısından çok zor. Çünkü maalesef coğrafi şartlardan dolayı yol yapıyorsunuz, yaptığınız yol ertesi sene yağmur ya da yoğun kıştan dolayı hemen bozuluyor. Seçmenlerin de hemen başvurduğu yer muhtar oluyor. Tabii siz de haklı olarak bize geliyorsunuz." diye konuştu.


Köy çalışmalarında 2018 yılı için belirledikleri programın tamamlanmak üzere olduğunu, kış sezonunun da yaklaştığını ifade eden Atasoy, şunları kaydetti:


"Kış çetin geçecek diye hesap ediyoruz. Geçen sene hafif geçti. Kışa hazırlıklarımız tamam diyebilirim. Yolların açılması lazım, benim köylümün ilçe merkezine gelmesi lazım. İlçe merkezindeki esnafımızın da hareket etmesi birazcık o köy nüfusunun da ilçe merkezine gelmesiyle oluyor. Taşımalı eğitim öğrencilerin önceliği var. İlçe ekonomisinin hareketliliğini sağlayabilmek için yolların açılması lazım. Biz elimizden geleni yapacağız."


Ziyarete, İlçe Emniyet Müdür Vekili Tayfun Bülbül, İlçe Yazı İşleri Müdürü Akif Esgel ile Tarım ve Orman İlçe Müdürü Fatih Akan katıldı.

Haber Yayın Tarihi: 27.10.2018 10:57 Kaynak: AADamadının boğazını kesmek için fırsat kollayan kayınpeder, kameralara yakalanmış
Doğal gazda haksız tahsilatı önleyecek karar: Geriye dönük en fazla 1 yıl süreyle borç çıkarılabilecek Televizyon programında aradığı karısını, yakarak öldürdüğü ortaya çıktı