Kaymakam Aydın'dan Zep Öğrencilerine Liderlik Dersi - Son Dakika

Kaymakam Aydın'dan Zep Öğrencilerine Liderlik Dersi

03.01.2012 14:56
Kaymakam Aydın'dan Zep Öğrencilerine Liderlik Dersi, System.String[]

Gaziantep'in Şehitkamil ilçesi Kaymakamı Mehmet Aydın, Güney Eğitim Kurumları Zenginleştirilmiş Eğitim Programı (ZEP) öğrencilerine liderlik eğitimi verdi.

Gaziantep'in Şehitkamil ilçesi Kaymakamı Mehmet Aydın, Güney Eğitim Kurumları Zenginleştirilmiş Eğitim Programı (ZEP) öğrencilerine liderlik eğitimi verdi.

Özel Emine Nakıboğlu İlköğretim Okulu konferans salonunda gerçekleştirilen liderlik eğitimi seminerinde öncelikle devlet yönetimi ve yönetim birimlerinin özellikleri hakkında ZEP öğrencilerine bazı ipuçları veren Kaymakam Aydın, daha sonra liderliğin yöneticilikten farklarını anlattı.

İyi bir liderin özelliklerini Kaymakam Aydın'dan dinleyerek, sorumlu oldukları sistemleri nasıl geliştireceklerini öğrenen ZEP öğrencileri, etkin bir lider olmaya hep birlikte söz verdi. Aydın, konuşmasının devamında öğrencilerin sorularını cevaplarken, hayatta başarının ve kaliteli insan olmanın sırlarını paylaştı.

Kaymakam Aydın, "Yaşamınız boyunca daima, doğruluğu, iyiliği ve güzelliği temsil edin. Hedeflerinizi sadece hayal etmekle kalmayın. Hedefinize ulaşmak için ne gerekiyorsa yapın. Yapılması gereken tüm çalışmalarda hassasiyet gösterin. Görev yaptığınız alanda sadece kurulmuş sistemi devam ettirmekle yetinmeyin. Mutlaka ileriye taşıyın, geliştirin." tavsiyelerinde bulundu.

Kaymakam Aydın'dan Zep Öğrencilerine Liderlik Dersi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Kaymakam Aydın'dan Zep Öğrencilerine Liderlik Dersi - Son Dakika


Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Koronavirüsü yenen insanlarda semptomlar 2 veya 3 ay daha görülüyor Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı