Kaymakam Demirkale'den mahalle ziyaretleri - Son Dakika

Kaymakam Demirkale'den mahalle ziyaretleri

22.10.2019 13:35
Kaymakam Demirkale'den mahalle ziyaretleri, System.String[]

Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale, Gazimahbup Mahallesi'ni ziyaret etti.

Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale, Gazimahbup Mahallesi'ni ziyaret etti.Mahalle muhtarı Cem Esen tarafından karşılanan Demirkale, vatandaşların ihtiyaçlarını dinlemek için başlattığı köy ve mahalle ziyaretlerinin devam ettiğini söyledi.

Gerektiğinde kapı kapı dolaşıp yaşlıları, hastaları, ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ettiklerini ifade eden Demirkale, "Vatandaşlarımızın isteklerini kaydediyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarına müracaat için gitmek isteyip de çekingenliği nedeniyle gidemeyen vatandaşlarımıza da cesaret veriyoruz. Aynı zamanda incelemeler ve görüşmelerimiz sayesinde hem sorunların çözüm sürecini hem de en iyi hizmeti verebilme imkanını sağlıyoruz." diye konuştu.

Misafirperverliklerinden ötürü mahalle halkına teşekkür eden Demirkale, yaşanılabilecek her türlü sorunun çözümü için kapılarının halka sonuna kadar açık olduğunu vurguladı.

Demirkale'ye ziyaretinde İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Şafak Karakoyun ve İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Canpolat da eşlik etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kaymakam Demirkale'den mahalle ziyaretleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'da ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor! Başrol oyuncusu diziye veda etti IMF'den Türkiye ekonomisi için yüzde 6'lık büyüme tahmini Temizlik görevlisi yolda bulduğu 50 bin lirayı sahibine teslim etti Yavru köpeklere cinsel istismarda bulunan sapık gözaltına alındı Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti: Bu fiyatlar gerçek mi? Genç kadın kendisine "Balina" diyenleri azmiyle bin pişman etti Nevşin Mengü'den "Kendi polisime saldırmam" diyen Cüneyt Arkın'a yanıt Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı