Son Dakika Haberleri: Kaymakam Emeç'ten Şampiyona Ödül

Kaymakam Emeç'ten Şampiyona Ödül

4 yıl önce

Araban Kaymakamı Cuma Emeç, 6. Uluslararası Rumi Çocuk Spor Oyunları Şampiyonası'nda birinciliği alan Zehra Gündüz'ü cumhuriyet altınıyla ödüllendirdi.

Kaymakam Emeç'ten Şampiyona Ödül, System.String[]
Araban Kaymakamı Cuma Emeç, 6. Uluslararası Rumi Çocuk Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor Oyunları Şampiyonası'nda birinciliği alan Zehra Gündüz'ü cumhuriyet altınıyla ödüllendirdi.

Emeç, Konya'daki 20 ülkeden 259 sporcunun katıldığı şampiyonada Türkiye'yi temsil ederek altın madalya alan Araban Belediyespor Kulübü tekvando sporcusu Zehra Gündüz ve beraberindekileri kabul etti.

Emeç, Gündüz'e cumhuriyet altını verdi, kendisini tebrik etti. Kaymakam Emeç, "Bundan sonraki tüm müsabakalarında Araban Kaymakamlığı olarak destekçin olacağız ancak spor faaliyetlerini başarıyla sürdürürken eğitimini de aksatmadan devam ettirmeni, aynı başarıyı eğitiminde de göstermeni istiyorum." dedi.

Emeç, tekvando antrenörü polis memuru Adem Kaya'ya da başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Atatürk Ortaokulu öğrencisi sporcu Gündüz de Emeç'e teşekkür ederek, eğitimini aksatmayacağına söz verdi.

Ziyarette İlçe Emniyet Amiri Özgür Moz, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Ertuğrul ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Orhan Behçet de hazır bulundu.
Haber Yayın Tarihi: 03.05.2016 10:44 Kaynak: AA

YORUMLAR


TÜRES Başkanı: Bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasına karşıyız Şezlong tartışmasında bir polis öldü, 2 kişi yaralandı! Tuba Ünsal, elinde silahla verdiği pozu paylaştı