Kaymakam Esen, Yahyalı Çiftçi Mallarını Koruma Derneğini Ziyaret Etti - Son Dakika

Kaymakam Esen, Yahyalı Çiftçi Mallarını Koruma Derneğini Ziyaret Etti

05.08.2015 18:05
Kaymakam Esen, Yahyalı Çiftçi Mallarını Koruma Derneğini Ziyaret Etti, System.String[]

Yahyalı Kaymakamı Metin Esen, Yahyalı Çiftçi Mallarını Koruma Derneği'ni ziyaret etti.

Yahyalı Kaymakamı Metin Esen, Yahyalı Çiftçi Mallarını Koruma Derneği'ni ziyaret etti.

Esen ile Belediye Başkanvekili Ali Şahbaz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Serdar Alıcı ve Mal Müdürü Ertuğrul Büber'i, Dernek Başkanı Yüksel Çoban karşıladı.

Çoban, ziyarette, bu yıl ülke genelinde olduğu gibi ilçede de yağışların bol olması dolayısıyla verimin arttığını ve çiftçilerin yüzünün güldüğünü söyledi.

Kaymakam Esen de ilçede bulunan köylerin mahalle statüsüne geçtiğini belirterek, Büyükşehir Yasası sonucu değişen çiftçi mallarını koruma başkanlıklarının görevlerini anlattı.

İşin resmiyet ve ciddiyet kazanmasından memnun olduğunu ifade eden Esen, "Görevinizi yaparken şahıslara bağlı kalmamalısınız, yasalara uygun davranmalısınız. Yasalara ve mevzuata uygun davrandığınız sürece kimseden korkmayın, yasalar sizi korur" dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kaymakam Esen, Yahyalı Çiftçi Mallarını Koruma Derneğini Ziyaret Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Antalya'daki balık ölümleriyle ilgili 10 işletme kapatılıp 2 milyon 598 bin lira ceza uygulandı Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, kendisine saldıran bir kişiyi teşhis etti Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'ya sürpriz konuk Yürek burkan olay! Yardım istemek için geldiği muhtarlıkta kalp krizinden öldü Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı 1,5 yıl önce trafik kazası nedeniyle öldüğü sanılan sürücünün başına mermi isabet ettiği ortaya çıktı Bakan Çavşuğlu'nun Alman mevkidaşıyla ortak basın toplantısına Mesut Özil diyaloğu damga vurdu