Kaymakam Eşinden Yibo Öğrencilerine Ziyaret - Son Dakika

Kaymakam Eşinden Yibo Öğrencilerine Ziyaret

19.01.2012 11:40
Kaymakam Eşinden Yibo Öğrencilerine Ziyaret, System.String[]

Kumluca Kaymakamı Salih Işık'ın eşi Saadet Işık, Ziya Gökalp Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO) pansiyonunda kalan öğrencileri yarıyıl tatili öncesi ziyaret ettiler.

Kumluca Kaymakamı Salih Işık'ın eşi Saadet Işık, Ziya Gökalp Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO) pansiyonunda kalan öğrencileri yarıyıl tatili öncesi ziyaret ettiler.

Kumluca Kaymakamı Salih Işık'ın eşi Saadet Işık, ziyarette öğrencilerin karne heyecanını paylaştı. Pansiyonda kalan öğrencilere devletin tüm imkanlarını seferber ettiğini anlatan Işık, öğrencilerin tek eksiklerinin ise anne baba özlemi olduğunu söyledi.

YİBO öğrencilerini zaman zaman ziyaret ederek, onları yalnız bırakmamaya çalıştıklarını dile getiren Işık, "Bugün de öğrencilerimizi ziyaret ederek yaklaşmakta olan yarıyıl tatili öncesinde heyecan ve duygularını paylaşmak istedik. Öğretmenlerinden edindiğimiz bilgilere göre, öğrencilerimizin başarıları son derece yüksekmiş. Biz de kendilerine bundan sonraki eğitimleri ve hayatlarında başarılarının devamını diliyoruz. Bundan sonra da kendilerini ziyaret edeceğiz" dedi.

İlçe Kaymakamı Salih Işık'ın eşi Saadet Işık ve beraberindekiler, ziyarette öğrencilere karne hediyesi olarak çeşitli hediyeler verdi.

- ANTALYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kaymakam Eşinden Yibo Öğrencilerine Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Hurdacı, sokak ortasında önce kollarını kesti sonra jileti boğazına dayadı Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek