Kaymakam Kılınçkaya, Şehit Yakınları ve Gaziler ile Biraraya Geldi - Son Dakika

Kaymakam Kılınçkaya, Şehit Yakınları ve Gaziler ile Biraraya Geldi

3 yıl önce

Payas Kaymakamı Hakan Kılınçkaya, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Dolayısıyla şehit yakınları ve gaziler bir araya geldi.

Kaymakam Kılınçkaya, Şehit Yakınları ve Gaziler ile Biraraya Geldi, System.String[]

Payas Kaymakamı Hakan Kılınçkaya, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Dolayısıyla şehit yakınları ve gaziler bir araya geldi.


15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında hain darbe girişiminin birinci yıl dönümü vesilesiyle Hatay'ın Payas ilçesi Sokullu Mehmet Paşa Külliyesinde kaymakamlık tarafından şehit ve gazi yakınları onuruna yemek verildi.


Programa Kaymakam Hakan Kılınçkaya'nın yanısıra Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Garnizon Komutanı Çağlayan Ersular, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Bağ ile şehit yakınları ve gaziler katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan program, Kur'an-ı Kerim tilavetiyle devam etti. Etkinlikte, daha sonra şehitler için okunan hatimlerin duası yapıldı. - HATAY

Haber Yayın Tarihi: 15.07.2017 01:34 Kaynak: İHASon Dakika

Abdullah Gül'den Elazığ depremiyle ilgili dikkat çeken çıkış: Umarım uyarıcı olur
Acun Ilıcalı çağrılara kulak verdi! Sosyal medya hesabından saat verip duyurdu Son dakika: Otomobilindeki kadını öldüren adam 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden atlayarak intihar etti

Son Dakika Haberleri