Son Dakika Haberleri: Kaymakam Koşal'dan Mahalle Ziyareti

Kaymakam Koşal'dan Mahalle Ziyareti

9 gün önce

Kavak Kaymakamı Recep Koşal, Kayaköyü Mahallesini ziyaret etti.

Kaymakam Koşal'dan Mahalle Ziyareti, System.String[]
Kavak Kaymakamı Recep Koşal, Kayaköyü Mahallesini ziyaret etti.

Kaymakam Koşal, mahalle ziyaretleri programı kapsamında köy konağında vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlarla sohbet eden Koşal, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Sorunların çözümü noktasında devletin imkanlarını ihtiyaç sahibi vatandaşların tamamına ulaştırma çabası içinde olduklarını söyleyen Koşal, şöyle konuştu:

"Ben mahallenize devletimiz adına sizleri ziyaret ve sorunlarınızı dinlemek üzere geldim. Herhangi bir hizmet talep ve sorununuz olduğu zaman istediğiniz zaman gelebilirsiniz. Şunu unutmayınız ki devletimizin kapıları vatandaşlarımıza sonuna kadar açık. Hiçbir zaman çekinmeyin. Yine telefonum günün 24 saatinde sizlere açık. Beni her zaman arayabilirsiniz."

Mahalle sakinleri, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, sorunlarıyla yakından ilgilenen Kaymakam Recep Koşal'a teşekkür etti.

Ziyaretinde Kaymakam Koşal'a, Kavak İlçe Jandarma Komutanı Vekili Astsubay Kıdemli Başçavuş İsmail Karaköse eşlik etti.Sınırda Asker ve Vatandaş Kol Kola Halay Çekti Trafik Magandası Kaldırımdaki Yayayı Ezip Kaçtı, Onlarca Çocuk Ezilmekten Son Anda Kurtuldu

155 Polis İmdat'ı Bir Yılda 45 Bin 210 Kez Arayan Vatandaş: Konuşacak Kimsem Yoktu Suudi Veliaht Prensi Öven Trump: İsrail'i Korumaya Yardım Edecek Başka Kimsemiz Yok