Kaymakam Malik Çalışır, gazetecilerle buluştu - Son Dakika

Kaymakam Malik Çalışır, gazetecilerle buluştu

31.10.2019 16:52
Kaymakam Malik Çalışır, gazetecilerle buluştu, System.String[]

Darende Kaymakamı Malik Çalışır, ilçede göre yapan gazetecilerle bir araya geldi.

Darende Kaymakamı Malik Çalışır, ilçede göre yapan gazetecilerle bir araya geldi.

Çalışır, Hükümet Konağında gerçekleştirilen programda yaptığı konuşmada, yurt içi ve yurt dışı birçok kamu görevinde bulunduğunu belirterek, son olarak Darende'ye atandığı için mutlu olduğunu söyledi.

Basının kamu ve ilçe için önemine dikkati çekerek, şöyle devam etti:

"Haber alma hakkı vatandaşın en önemli haklarından biridir. Bu hakkı en kolay ve en yaygın bir şekilde kullanma yolu da yazılı ve görsel basından geçmektedir. Sizler bir kamu görevi yapmaktasınız. Bu nedenle zaman zaman sizlerle bir araya gelmek, gerek sizlerin sorunlarını dinlemek, gerekse ilçemizin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunmak istiyorum. Bu şekilde çalışmamızın ilçemize büyük bir yararı olacağı kanısındayım. Darende'nin tanıtımı noktasında da yerel basınımıza büyük görevler düşüyor."

Kaymakam Çalışır, ilçede ulusal ajans temsilcililerinin olmasının büyük bir avantaj olduğunu belirterek, "Özellikle kriz yönetimi ve kamuoyunun aydınlatılması noktasında basınla işbirliği içinde çalışmak bizim de işimizi kolaylaştıracaktır. Ortak mutluluğunuz Darende'nin gelişmesi, refahıdır." dedi.

Kaymakam Malik Çalışır, gazetecilerle buluştu

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kaymakam Malik Çalışır, gazetecilerle buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı