Kaymakam Malik Çalışır, gazetecilerle buluştu - Son Dakika

Kaymakam Malik Çalışır, gazetecilerle buluştu

31.10.2019 16:52
Kaymakam Malik Çalışır, gazetecilerle buluştu, System.String[]

Darende Kaymakamı Malik Çalışır, ilçede göre yapan gazetecilerle bir araya geldi.

Darende Kaymakamı Malik Çalışır, ilçede göre yapan gazetecilerle bir araya geldi.

Çalışır, Hükümet Konağında gerçekleştirilen programda yaptığı konuşmada, yurt içi ve yurt dışı birçok kamu görevinde bulunduğunu belirterek, son olarak Darende'ye atandığı için mutlu olduğunu söyledi.

Basının kamu ve ilçe için önemine dikkati çekerek, şöyle devam etti:

"Haber alma hakkı vatandaşın en önemli haklarından biridir. Bu hakkı en kolay ve en yaygın bir şekilde kullanma yolu da yazılı ve görsel basından geçmektedir. Sizler bir kamu görevi yapmaktasınız. Bu nedenle zaman zaman sizlerle bir araya gelmek, gerek sizlerin sorunlarını dinlemek, gerekse ilçemizin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunmak istiyorum. Bu şekilde çalışmamızın ilçemize büyük bir yararı olacağı kanısındayım. Darende'nin tanıtımı noktasında da yerel basınımıza büyük görevler düşüyor."

Kaymakam Çalışır, ilçede ulusal ajans temsilcililerinin olmasının büyük bir avantaj olduğunu belirterek, "Özellikle kriz yönetimi ve kamuoyunun aydınlatılması noktasında basınla işbirliği içinde çalışmak bizim de işimizi kolaylaştıracaktır. Ortak mutluluğunuz Darende'nin gelişmesi, refahıdır." dedi.

Kaymakam Malik Çalışır, gazetecilerle buluştu

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kaymakam Malik Çalışır, gazetecilerle buluştu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı Durak dışında olduğu için kendisini almayan şoföre kızan kadın taksiyle takip ettiği otobüsü kırmızıya boyadı Kırmızı Oda'daki kadına şiddet yanlısı sözler sosyal medyada gündem oldu ABD başkanlığı için yarışan Biden, ücretsiz koronavirüs aşısı sözü verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi İlker Başbuğ: En büyük hayalim Türkiye ile Azerbaycan'ı tek devlet olarak görmek Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi