Kaymakam Özdemir'den Yeni Yıl Ziyareti - Son Dakika

Kaymakam Özdemir'den Yeni Yıl Ziyareti

01.01.2019 11:43
Kaymakam Özdemir'den Yeni Yıl Ziyareti, System.String[]

Malatya'da Hekimhan Kaymakamı Ahmet Özdemir, yeni yıl dolayısıyla kamu kurumlarını ziyaret etti.

Malatya'da Hekimhan Kaymakamı Ahmet Özdemir, yeni yıl dolayısıyla kamu kurumlarını ziyaret etti.

Kaymakam Özdemir, İlçe Emniyet Müdürülüğü, İlçe Jandarma Komutanılığı ile Hekimhan Devlet Hastanesini ziyaret ederek, çalışanların yeni yeni yılını kutladı.

Daha sonra ilçedeki güvenlik noktalarını ziyaret eden Özdemir, burada görev yapan geçici köy korucularıyla güvenlik görevlileriyle bir süre sohbet etti.

Görev başındaki güvenlik güçlerinin yeni yılını kutlayan Özdemir, her zaman emniyet, jandarma ve korucuların yanında olduklarını söyledi.

Devletin ve milletin selameti için görev yapan tüm güvenlik güçlerine teşekkür eden Özdemir, "Vatandaşlarımız evinde huzur içinde yılbaşını kutlayacak, biz de görevimizi yapacağız. Allah hepimize mutlu, sağlıklı ve huzur dolu bir yıl nasip etsin." ifadelerini kullandı.

Kaymakam Özdemir'den Yeni Yıl Ziyareti

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kaymakam Özdemir'den Yeni Yıl Ziyareti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ankara'da öldürdüğü eski nişanlısının cesedini Sakarya TEM Otoyolu'na attı Kayınpeder, çocuğunu görmeye gelen damadına cadde ortasında kurşun yağdırdı Kısıtlamayı ihlal eden çocuklar polisleri görünce tehlikeye aldırmadan bir duvarın üstünde saklandı Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaştırıp bulamayacağından emin değiliz Son Dakika! Soylu'dan, Kılıçdaroğlu'nun "Takip ediliyorum" açıklamasına yanıt: Tamamen gündemi değiştirme çabası ve iftiradır Erdoğan ile Bilal Göregen'in montaj videosunu gerçek zanneden Seren Serengil alay konusu oldu Sokağa çıkma kısıtlaması sayesinde İspanya'da vaka sayısı 1 ayda 25 binden 5 bine düştü Oyuncu Selahattin Taşdöğen, metrobüsteki güvenlik görevlileriyle tartışıp karakolluk oldu