Kaymakam Tavlı, Beybaş Göletini İnceledi - Son Dakika

Kaymakam Tavlı, Beybaş Göletini İnceledi

08.09.2012 17:00
Kaymakam Tavlı, Beybaş Göletini İnceledi, System.String[]

Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Beybaş göletinde incelemelerde bulundu.

Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Beybaş göletinde incelemelerde bulundu.

Tavlı, İl Genel Meclisi üyesi Eyüp Yılmaz ile gerçekleştirdiği incelemede yetkililerden bilgi aldı.

Yılmaz, göletin bu yıl su tutmaya başlayacağını, taş zemin üzerine doğal ve beton gerektirmeden kurulan göletin sağlam bir zemin üzerine kurulduğunu belirtti.

Kaymakam Tavlı da göreve geldiği günden beri yöredeki yatırımları yerinde inceleyerek ne durumda olduklarını görmek istediğini söyledi.

Bölgede bazı köylerde içme ve sulama suyu sorunu olduğunu bildiğini ifade eden Tavlı, "Göletimizde bu yıl su tutulmasının planlandığını öğrenmekten mutlu oldum. Demek ki bir aksilik olmazsa önümüzdeki yıl halkımızın sulamayla ilgili önemli bir sorunu çözülmüş olacaktır" dedi.

Muhabir: Ercan Özçetin/ Burak Akay/ Vedat Yücebaş

Yayıncı: Hızır Hacısalihoğlu - ÇANAKKALE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kaymakam Tavlı, Beybaş Göletini İnceledi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kaan Yıldırım'dan sevgilisi Hadise'nin doğum günü için romantik paylaşım Kurye, döverek bayılttıkları şahsın başını motorla ezmeye çalıştı Güne yükselişle başlayan dolar, tarihi zirvenin hemen altında 7,97'den işlem görüyor Rusları çaresiz bırakan Bayraktar SİHA'nın iki büyük sırrı Taksiciden kadın müşteriye şok tehdit: Seni gebertirim kadın Melek Aslan cinayetinde korkunç detay: Ablasının çıplak fotoğrafını atıp ''Ablanın geceliği ne kadar'' diye sormuş Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Milyonlarca çalışanı ilgilendiren teklif Meclis'te kabul edildi! İşte detaylar