Kaymakam Tortop'un köy ziyaretleri - Son Dakika

Kaymakam Tortop'un köy ziyaretleri

07.11.2019 11:24
Kaymakam Tortop'un köy ziyaretleri, System.String[]

Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, köy ziyaretlerine devam ediyor.

Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, köy ziyaretlerine devam ediyor.

Ziyaret kapsamında Çukurca ve Karadirek köylerini ziyaret eden Kaymakam Tortop, vatandaşlarla sohbet ederek köy muhtarından bilgi aldı.

Yapılan ziyaretlerde köyde bulunan eksiklikleri yerinde inceleme fırsatı bulduklarını belirten Tortop, yapılan hizmetler ve iş programına alınan faaliyetler hakkında da vatandaşlara bilgi verildiğini söyledi.

Kaymakam Tortop'a ziyareti sırasında İlçe Garnizon Komutanı Asteğmen Mehmet Yurt, İlçe Emniyet Müdürü Hanifi Savur, İlçe Özel İdare Müdürü Halil Arslan, Tarım ve Orman İlçe Müdürü Hasan Salman, Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Müdürü Şuayip Binbir, Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Üyeleri Ahmet Mahmut Saylık, Mevlüt Özaydın ve İl Genel Meclisi Üyesi İbrahim Kaynak eşlik etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kaymakam Tortop'un köy ziyaretleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Bolu Kuzfındık köyünde bir evde çıkan yangın, rüzgarın da etkisiyle bütün köye sıçradı Liverpool Ozan Kabak için 20 milyon sterlini gözden çıkardı Sınırın İran tarafında kalan çocukların, Azerbaycan askerlerine yaptığı sevinç gösterisi böyle görüntülendi Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı Samsung'un Yönetim Kurulu Başkanı Lee, 78 yaşında hayatını kaybetti Kardeşi tarafından öldürülen Melek'in son görüntüleri ortaya çıktı! Babasına yazdığı not ise yürek dağladı