Kaymakam Türkmen, öğrencilerle bir araya geldi - Son Dakika

Kaymakam Türkmen, öğrencilerle bir araya geldi

23.02.2021 17:53
Kaymakam Türkmen, öğrencilerle bir araya geldi, System.String[]

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hamza Türkmen, Çöltepe İlköğretim Okulunu ziyaret ederek öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılı heyecanına ortak oldu.

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hamza Türkmen, Çöltepe İlköğretim Okulunu ziyaret ederek öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılı heyecanına ortak oldu.

Okulda öğrencilerle bir araya gelen Türkmen, eğitime büyük önem verdiklerini söyledi.

Türkmen, "Maalesef tüm dünyayı etkisi altına salgından dolayı ara versek de ilk olarak tekrar açılan köy okullarımızla evlatlarımızın mutluluğa ortak olmak istedik. Temennimiz salgının en kısa sürede sona ermesi ve tüm okullarımızın yüz yüze eğitime başlamasıdır." dedi.

Daha sonra Çöltepe Sağlık Ocağını ziyaret eden Türkmen, canla başla çalışan sağlık personellerinin talep ve sorunlarını dinledi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kaymakam Türkmen, öğrencilerle bir araya geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

'HDP kapatılmalı' tartışmasında Davutoğlu görüşünü belli etti: Partilerin kapatılmasına karşıyım Bir otomobilin çarptığı diğer otomobilin sürüklediği genç kız, feci şekilde can verdi ABD, muhalifleri tehdit eden 76 Suudi Arabistan vatandaşına yaptırım getirdi Magazin gündemine bomba gibi düşen iddia: Songül Karlı kocamı elimden aldı Rıdvan Dilmen'den Beşiktaş'a övgü: Şampiyonluğun en büyük favorisi İBB'nin yardım etmeyi reddettiği çöp dağları krizine hükümet el atıyor! Bakan Kurum, talimat verdi Yasadışı bahis oynatan şahıs "Beni almaya teçhizatları yetmez" dedi, polis canlı yayında yakaladı Kerimcan Durmaz, 'Peşimde' şarkısının klibinde kadın kılığına girip Sharon Stone pozu verdi