Kaymakam Yılmaz'dan Okuma Yazma Kurslarına Ziyaret - Son Dakika

Kaymakam Yılmaz'dan Okuma Yazma Kurslarına Ziyaret

15.03.2018 11:50
Kaymakam Yılmaz'dan Okuma Yazma Kurslarına Ziyaret, System.String[]

Ulaş Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz ve eşi Kübra Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın başlattığı okuma yazma seferberliği kapsamında açılan kursları ziyaret etti.

Ulaş Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz ve eşi Kübra Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın başlattığı okuma yazma seferberliği kapsamında açılan kursları ziyaret etti.

Yenikarahisar Mehmet Ali Demet İlkoklu/Ortaokulu ile Baharözü köyünde açılan okuma yazma kurslarını ziyaret eden Kaymakam Yılmaz, kursiyerlerle bir süre sohbet etti, taleplerini dinledi.

Yılmaz, "Öğrenmenin yaşı yoktur. Kültürümüzde öğrenme beşikten mezara kadardır. Kursiyerlerimiz kurs bitirme belgelerini aldıklarında yaşamlarında çok büyük değişiklikler olacak. Kendilerine güven gelecek. Sosyal hayatın içerisinde işlemlerini kimseden yardım almadan ve kolayca yapabilecekler. Kursiyerleri bu gayretlerinden dolayı tebrik ediyorum." diye konuştu.

İlçe genelinde 9 yerde okuma yazma kursu açıldığını, bunlardan 8'inin birinci birinin de ikinci kademe kurslar olduğunu aktaran Yılmaz, 76 kursiyerin kurslara katıldığını söyledi.

Ziyaretlerde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mücahit Gül ve İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hayati Coşgun da hazır bulundu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kaymakam Yılmaz'dan Okuma Yazma Kurslarına Ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkan araç düğün salonu önündeki yaylara çarptı: 3 yaralı 10:40 Aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkan araç düğün salonu önündeki yaylara çarptı: 3 yaralı TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken: Gıda ürünlerinde gramaj hilesi yapılıyor, bu durumlara karşı uyanık olunmalı 10:14 TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken: Gıda ürünlerinde gramaj hilesi yapılıyor, bu durumlara karşı uyanık olunmalı Türkiye'nin konuştuğu Dilek ile ilgili Valilik'ten açıklama! Kocası, küçük kardeşine cinsel istismarla suçlanmış 09:58 Türkiye'nin konuştuğu Dilek ile ilgili Valilik'ten açıklama! Kocası, küçük kardeşine cinsel istismarla suçlanmış
CHP Denizli Gençlik Kolları Başkanı'ndan skandal sözler: Erdoğan'ın fotoğrafını makamına asanın kolunu bacağını kırarım 09:37 CHP Denizli Gençlik Kolları Başkanı'ndan skandal sözler: Erdoğan'ın fotoğrafını makamına asanın kolunu bacağını kırarım Lise öğrencileri tarafından mezarlıkta bulunan bebekle ilgili ifadeler ortaya çıktı: Bebekten kurtulmak için annemle bu planı yaptık 09:32 Lise öğrencileri tarafından mezarlıkta bulunan bebekle ilgili ifadeler ortaya çıktı: Bebekten kurtulmak için annemle bu planı yaptık Tartıştığı sevgilisine kiralık aracın içinde kurşun yağdırdı 08:58 Tartıştığı sevgilisine kiralık aracın içinde kurşun yağdırdı
Sosyal medya düzenlemesi geliyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla yalan haberlere karşı harekete geçilecek 08:48 Sosyal medya düzenlemesi geliyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla yalan haberlere karşı harekete geçilecek ABD'li oyuncu Bella Thorne, panseksüel olduğunu açıkladı 18:54 ABD'li oyuncu Bella Thorne, panseksüel olduğunu açıkladı
Advertisement