Kaymakam Yılmaz, Konfeksiyon Atölyesini Ziyaret Etti - Son Dakika

Kaymakam Yılmaz, Konfeksiyon Atölyesini Ziyaret Etti

05.01.2012 17:20
Kaymakam Yılmaz, Konfeksiyon Atölyesini Ziyaret Etti, System.String[]

Diyarbakır'ın Ergani Kaymakamı Erdinç Yılmaz, SODES çerçevesinde açılan konfeksiyon atölyesini ziyaret etti.

Diyarbakır'ın Ergani Kaymakamı Erdinç Yılmaz, SODES çerçevesinde açılan konfeksiyon atölyesini ziyaret etti.

Atölye hakkında bilgi alan Yılmaz, atölyenin kuruluş amacının istihdam oluşturmak olduğunu, bu amaçla eksikliklerin giderilmesi gerektiğini söyledi. Burayı işler hale gelerek, kursiyer sayımızı da artıracağız" dedi.

Atölye yetkilileri de atölyede kadınlara konfeksiyon eğitimi hakkında teorik ve uygulamalı olarak bilgi verildiğini, konfeksiyon esaslarını öğretmek ve istihdam sağlamak amacıyla açılan kurslarda toplan 80 kadının eğitim alacağını bildirdiler.

- DİYARBAKIR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kaymakam Yılmaz, Konfeksiyon Atölyesini Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

20 yaşındaki Aleyna Tilki, ilk kez sigara içerken görüntülendi Sokak ortasında öldürülen Hazal'ın son mesajları ortaya çıktı: Silahla gelip beni bir yere kilitledi Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi Cem Yılmaz'dan Fahrettin Koca'ya çağrı: Sağlık personellerine moral toplantısı verin, ücret almadan gelirim Adana'da, morgda cenaze bekleyen çiftin otomobilindeki külçe altınlar çalındı Son Dakika! Buğday, arpa ve mısır ithalatında gümrük vergisi 1 Ocak'a kadar sıfırlandı Cinsel istismara uğrayan kız çocuğu yaşadığı dehşeti anlattı: Uyandığımda çırılçıplaktım Ermenistan'a cepheyi dar eden SİHA'lar, Azerbaycan halkının gündemi oldu: Ele geçirilen köylere "Bayraktar" adı verilsin