Kaymakamdan Öğretmenlere Uyum Eğitimi - Son Dakika

Kaymakamdan Öğretmenlere Uyum Eğitimi

17.02.2012 18:49
Kaymakamdan Öğretmenlere Uyum Eğitimi, System.String[]

Yerköy Kaymakamı Bayram Gale, ilçede öğretmenlik mesleğine yeni başlayan 29 öğretmene uyum eğitimi verdi.

Yerköy Kaymakamı Bayram Gale, ilçede öğretmenlik mesleğine yeni başlayan 29 öğretmene uyum eğitimi verdi.

Yerköy Öğretmenevi Toplantı Salonu'nda gerçekleşen eğitim toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürü Doğan Genç ve göreve yeni başlayan öğretmenler katıldı. Kaymakam Gale, "Ataması gerçekleşen öğretmenlerimizin, ilk mesleki görev yerleri olan ilçemizde mesleklerine daha bilinçli ve umutlu başlamalarını istiyorum." dedi.

Yerköy'e 12 İngilizce, 9 beden eğitimi, 3 okul öncesi, 2 rehber, felsefe, Türk dili ve edebiyat ve zihinsel engellilere de birer tane olmak üzere toplam 29 öğretmenin ataması yapıldı.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Kaymakamdan Öğretmenlere Uyum Eğitimi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Trabzonspor, evinde Kasımpaşa'ya 4-3 mağlup oldu Pakdemirli'nin enkaz altında konuştuğu Buse ile ilgili güzel haberi Bakan Gül verdi: Şu anda kızımız çıkartılıyor Yunanistan'dan endişelendiren uyarı: 6.2 büyüklüğünde artçı sarsıntılar bekliyoruz Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Arkadaşlarıyla vedalaştıktan sonra yola çıkan motosiklet sürücüsü, kazada hayatını kaybetti Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 12'ye, yaralı sayısı 607'ye yükseldi Prof. Dr. Ziyadin Çakır, İzmir'deki tsunaminin nedenini anlatıp uyardı: Bütün Körfez tehlike altında