Kaymakamlığa Hibe Edilen Kitaplar Öğrencilere Dağıtılacak - Son Dakika

Kaymakamlığa Hibe Edilen Kitaplar Öğrencilere Dağıtılacak

Bingöl Genç Kaymakamlığı'na hibe edilen kitaplar, öğrencilere dağıtılmak üzere okul müdürlerine teslim edildi.

Kaymakamlığa Hibe Edilen Kitaplar Öğrencilere Dağıtılacak, System.String[]

Bingöl Genç Kaymakamlığı'na hibe edilen kitaplar, öğrencilere dağıtılmak üzere okul müdürlerine teslim edildi.

Genç Kaymakamı Muammer Köken, Altın Bilgi Yayınevi tarafından kaymakamlığa hibe edilen kitapları, Şehit Serkan Gencer ve Yunus Emre İlköğretim Okulu müdürlerine teslim etti.

Şehit Serkan Gencer İlköğretim Okulu Müdürü Basri Şahin, "Öğrencilerin farklı yayınlardan almış olduğu bilgiler, onları bir adım daha öteye taşıyacaktır. Yayınevinin yapmış olduğu bu yardımdan dolayı ayrıca, sayın kaymakamımıza da bu kaynakları bizlere sunduğu için teşekkür ederim." dedi.

Yunus Emre İlköğretim Okulu Müdürü Halim Zoroğlan da "Almış olduğumuz bu kaynakları bütün öğrencilerimizin faydalanması için kütüphanemizde değerlendireceğiz. Çocuklarımıza bu şekilde yardımda bulunan yayınevine ve sayın kaymakamımıza çok teşekkür ederim." diye konuştu.


Son Dakika

Duygu Delen'in ölümü sonrası tutuklanan Mehmet Kaplan'ın bir kadının daha ölümüne neden olduğu ortaya çıktı İddialı mayokinili pozunu paylaşan Ebru Polat, hayranlarını uyardı: Sakin olun Bağdat'ta ABD askerlerinin bulunduğu üs katyuşa füzeleriyle vuruldu Meteoroloji, 9 ile kuvvetli yağış uyarısı yaptı Serinlemek için denize giren 8 kişiyi dalgalar kayalıklara sürükledi, jandarma dronlarla aramaya çıktı Nehre düşen kızını kurtarmaya çalışan baba, akıntıya kapılarak boğuldu Son Dakika: Türkiye'de 15 Ağustos günü koronavirüs kaynaklı 21 can kaybı, 1256 yeni vaka tespit edildi Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, "Ramo"nun çekimlerinde kaza geçirdi 4 ilde daha 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkmasına saat kısıtlaması getirildi Son Dakika: Türk siyasetini dizayn edeceğini söyleyen Joe Biden'in sözlerine Türkiye'den tepki yağıyor Joe Biden'dan skandal sözler: Erdoğan'ı darbeyle değil seçimle devireceğim Sarkıntılık iddiası ölüm getirdi! 71 yaşındaki amca, yeğeninin göğsüne 43 santimlik kama sapladı Sevilen doktor Abdurrahman Demir, koronadan hayatını kaybetti Son Dakika: Trabzonspor'da bir oyuncunun daha yeni tip koronavirüs testi pozitif çıktı Yaşlı adam, ayaklarını hortumla bağladığı köpeğe tecavüz ederken yakalandı