Kaymakamlığa Hibe Edilen Kitaplar Öğrencilere Dağıtılacak - Son Dakika

Kaymakamlığa Hibe Edilen Kitaplar Öğrencilere Dağıtılacak

11.01.2012 14:39
Kaymakamlığa Hibe Edilen Kitaplar Öğrencilere Dağıtılacak, System.String[]

Bingöl Genç Kaymakamlığı'na hibe edilen kitaplar, öğrencilere dağıtılmak üzere okul müdürlerine teslim edildi.

Bingöl Genç Kaymakamlığı'na hibe edilen kitaplar, öğrencilere dağıtılmak üzere okul müdürlerine teslim edildi.

Genç Kaymakamı Muammer Köken, Altın Bilgi Yayınevi tarafından kaymakamlığa hibe edilen kitapları, Şehit Serkan Gencer ve Yunus Emre İlköğretim Okulu müdürlerine teslim etti.

Şehit Serkan Gencer İlköğretim Okulu Müdürü Basri Şahin, "Öğrencilerin farklı yayınlardan almış olduğu bilgiler, onları bir adım daha öteye taşıyacaktır. Yayınevinin yapmış olduğu bu yardımdan dolayı ayrıca, sayın kaymakamımıza da bu kaynakları bizlere sunduğu için teşekkür ederim." dedi.

Yunus Emre İlköğretim Okulu Müdürü Halim Zoroğlan da "Almış olduğumuz bu kaynakları bütün öğrencilerimizin faydalanması için kütüphanemizde değerlendireceğiz. Çocuklarımıza bu şekilde yardımda bulunan yayınevine ve sayın kaymakamımıza çok teşekkür ederim." diye konuştu.

Kaymakamlığa Hibe Edilen Kitaplar Öğrencilere Dağıtılacak

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Kaymakamlığa Hibe Edilen Kitaplar Öğrencilere Dağıtılacak - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe, Mesut Özil'i KAP'a bildirdi Yeni Malatyaspor, geriye düştüğü maçta Çaykur Rizespor'u farklı geçti Bilim Kurulu Üyesi Afşin Emre Kayıpmaz'dan maske uyarısı: N95 ve FFP2 tarzı maskeler toplu alanlarda kullanılmamalı İsrail'de Pfizer/BioNTech aşısı yaptıran 13 kişi yüz felci geçirdi Kontrolden çıkan tır petrol istasyonuna daldı! Şoförün manevrası faciayı önledi Sivasspor'un karda oynanan Başakşehir maçında sahaya beyaz formayla çıkması dünya gündeminde Kadir Şeker'in öldürdüğü Özgür Duran'ın ailesinin avukatı: Gizli tanığın ifadesiyle dosya bambaşka bir hal alacak Marketten çaldığı 5 kangal sucukla kıskıvrak yakalandı