Son Dakika Haberleri: Kaymakamlık Binası Önündeki Bisikleti Böyle Çaldı

Kaymakamlık Binası Önündeki Bisikleti Böyle Çaldı

7 ay önce

Kaymakamlık binası önündeki bisikleti böyle çaldı Hırsızlık anı güvenlik kamerasına yansıdıSAKARYA - Sakarya'nın Akyazı ilçesi Kaymakamlık önünde kilidi kırarak bisikleti çalan şüpheli güvenlik kamerasına yansıdı.

Kaymakamlık binası önündeki bisikleti böyle çaldı
Hırsızlık anı güvenlik kamerasına yansıdı

SAKARYA - Sakarya'nın Akyazı ilçesi Kaymakamlık önünde kilidi kırarak bisikleti çalan şüpheli güvenlik kamerasına yansıdı.
Olay, Akyazı ilçesi Kaymakamlık binası önünde gerçekleşti. Edinilen bilgilere göre, kimliği henüz bilinmeyen bir kişi kaymakamlık önünde kilitli bisikletin kilidini kırarak bisikleti çalarak kayıplara karıştı. Bisikletin sahibi hırsızlık olayı ile ilgili Akyazı İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek şikayette bulundu. Polis ekipleri hırsızı yakalamak için çalışmalara başlattı.
Öte yandan çevrede bulunan güvenlik kamerasına hırsızlık anı yansıdı. Görüntülerde hırsızın bisikleti çalarken, gösterdiği rahat tavırlar dikkatlerden kaçmadı.

YORUMLAR


Erdoğan'ın Iphone'a Karşı İşaret Ettiği Vestel'den Açıklama: Daha Çok Çalışıp Üreteceğiz Kanadalı CEO, Türkiye Ekonomisini Değerlendirdi: Türkiye Ekonomik Gücü Olan Bir Ülke

ABD'den Türkiye'ye Rahip Brunson Çıkışı: Trump'ın Kararlılığını Test Etmeyin