Kaymek 93 Branşta Kurs Açıyor - Son Dakika

Kaymek 93 Branşta Kurs Açıyor

03.01.2012 10:50
Kaymek 93 Branşta Kurs Açıyor, System.String[]

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini yürüten KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kurslarında ikinci dönem kurs kayıtları başladı.93 branşa kursiyerlere eğitim verilecek.2011–2012 eğitim-öğretim yılında Argıncık, Beyazşehir, Göznuru, Hürriyet, Mimsin Sümer ve Ziya Gökalp kurs merkezlerine ek olarak Boztepe, Erkilet, Sinankent, TOKİ ve Turgutreis kurs merkezleri, yeni dönemde bir meslek edinmek isteyen veya boş vakitlerini değerlendirmek isteyen Kayseri halkına hizmet verecek.93 farklı branşta eğitim veren KAYMEK'te yeni açılan tesislerle beraber gümüş-takı işlemeciliği, sedef işçiliği, rezervasyon elemanı, hasta kabul işlemleri, özürlü bakımı, bahçe bakımı, adli kalem işleri gibi kurslar da yer alıyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini yürüten KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kurslarında ikinci dönem kurs kayıtları başladı. 93 branşa kursiyerlere eğitim verilecek.

2011–2012 eğitim-öğretim yılında Argıncık, Beyazşehir, Göznuru, Hürriyet, Mimsin Sümer ve Ziya Gökalp kurs merkezlerine ek olarak Boztepe, Erkilet, Sinankent, TOKİ ve Turgutreis kurs merkezleri, yeni dönemde bir meslek edinmek isteyen veya boş vakitlerini değerlendirmek isteyen Kayseri halkına hizmet verecek.

93 farklı branşta eğitim veren KAYMEK'te yeni açılan tesislerle beraber gümüş-takı işlemeciliği, sedef işçiliği, rezervasyon elemanı, hasta kabul işlemleri, özürlü bakımı, bahçe bakımı, adli kalem işleri gibi kurslar da yer alıyor.

KAYMEK'te ikinci dönemle birlikte eski itfaiye binası da KAYMEK İhtisas Merkezi olarak hizmet verecek. Bu yeni tesiste gündüz çalışanlar için akşam kursları da verilecek.

Kurs kayıtları hakkında bilgi almak isteyenlerin Sümer Gençlik Merkezi'ne başvurabileceği belirtildi.

Kaymek 93 Branşta Kurs Açıyor

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Kaymek 93 Branşta Kurs Açıyor - Son Dakika


Son Dakika

Bodrum'daki lahmacun fiyatı polemiğine İbrahim Tatlıses de dahil oldu: 10 liraya lahmacun mu olur 00:27 Bodrum'daki lahmacun fiyatı polemiğine İbrahim Tatlıses de dahil oldu: 10 liraya lahmacun mu olur Aldatan erkek fena yakalandı! Kadının uyguladığı yöntem, dedektiflere taş çıkarttı 23:46 Aldatan erkek fena yakalandı! Kadının uyguladığı yöntem, dedektiflere taş çıkarttı İstanbul'un göbeğindeki plajda ilginç anlar! Suriyeliler 22:35 İstanbul'un göbeğindeki plajda ilginç anlar! Suriyeliler "Allahu Ekber" diye bağırıp denizde eğlendiler
Bakan Koca, 20 bine yaklaşan vaka sayılarına dikkati çekip aşı çağrısı yaptı: Bir haftada sonuç alırız 21:53 Bakan Koca, 20 bine yaklaşan vaka sayılarına dikkati çekip aşı çağrısı yaptı: Bir haftada sonuç alırız Demet Özdemir, turuncu bikinisiyle hayranlarını mest etti 20:43 Demet Özdemir, turuncu bikinisiyle hayranlarını mest etti Mülteciler birlik oldu! Sosyal medyada 17:41 Mülteciler birlik oldu! Sosyal medyada "Gitmiyoruz" etiketiyle kampanya başlattı
Burak Özçivit tuttuğu dev balığın fotoğrafını paylaştı, Fahriye Evcen'in yaptığı yorum takipçileri güldürdü 16:47 Burak Özçivit tuttuğu dev balığın fotoğrafını paylaştı, Fahriye Evcen'in yaptığı yorum takipçileri güldürdü 2 gündür haber alınamayan genç kızın katili, babasının komşusu çıktı 15:55 2 gündür haber alınamayan genç kızın katili, babasının komşusu çıktı
Advertisement