Kaynarca Belediye Başkanı Özel Açıklaması - Son Dakika

Kaynarca Belediye Başkanı Özel Açıklaması

04.01.2012 15:00
Kaynarca Belediye Başkanı Özel Açıklaması, System.String[]

Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, ilçeye kurulacak olan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda 4 bölümde eğitim verileceğini söyledi.

Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, ilçeye kurulacak olan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda 4 bölümde eğitim verileceğini söyledi.

Özel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, YÖK ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün onayıyla ilçede yüksekokul kurulmasına karar verildiğini kaydetti.

Yüksekokulun ilçenin gelişimine önemli katkı sağlayacağını vurgulayan Özel,

"Kaynarca'nın büyümesinde rol oynayacak okulumuza halkımızın da sahip çıkacağına inanıyorum" dedi.

Kaynarca Uygulamalı Bilimler Yüksekokuluda gümrük, işletme, uluslararası ticaret, gayrimenkul değerleri, bankacılık ve sigortacılık bölümlerinde eğitim verilecek.

- SAKARYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kaynarca Belediye Başkanı Özel Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçeli futbolcular, Trabzonspor galibiyetinin ardından şampiyonluk şarkıları söyledi Yaşlı adam, bir yıldır kaldığı otel odasında ölü bulundu Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı