Son Dakika Haberleri: Kaynarca Halk Eğitim Merkezince Çeşitli Kurslar Açılacak

Kaynarca Halk Eğitim Merkezince Çeşitli Kurslar Açılacak

7 yıl önce

Kaynarca Halk Eğitim Merkezi ilçede çeşitli kurslar düzenleyecek.

Kaynarca Halk Eğitim Merkezince Çeşitli Kurslar Açılacak, System.String[]
Kaynarca Halk Eğitim Merkezi ilçede çeşitli kurslar düzenleyecek.

Kaynarca Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, yeni yılda eğitim, yaş ve ilgi alanları farklı olan her kesimden insan için kurslar düzenlenecek. Ney, bağlama, keman, gitar gibi müzik kursları yanında, evde çocuk bakımı, emlak komisyonculuğu, kepçe operatörlüğü gibi meslek öğretimine yönelik kurslar açılacak.

İlçe Merkezi Hak Eğitim Merkezinde aerobik, gitar, ney, keman, evde çocuk bakımı, bilgisayar kullanımı, inşaat kalıp ustalığı, kepçe operatörlüğü, örtü altı sebzeciliği, Arapça, emlak komisyonculuğu, açık ilköğretim okulu sınavlarına hazırlık kursu; Karamanlar ve Büyükyanık köylerinde okuma yazma 1. kademe kursu, İmamlar köyünde fındık yetiştiriciliği, Uzakkışla ve Şeyhtımarı köylerinde süt sığırcılığı, Turnalı köyünde makine nakışı, Küçükkışla, Kayacık ve Topçu köylerinde Kuranı Kerim okuma kursları düzenlenecek.

- SAKARYAAK Parti'nin Genç Milletvekili Rümeysa Kadak, Kaç Yaşında Emekli Olacağını Duyurdu Ünlü Şarkıcı Iggy Azalea'dan, Pelüş Oyuncaklı Kışkırtıcı Paylaşım!

Son Dakika! Suudi Arabistan'dan Kaşıkçı'nın Cesediyle İlgili Açıklama: Nerede Olduğunu Bilmiyoruz