Kaynarca, Kamera ile İzlenecek - Son Dakika

Kaynarca, Kamera ile İzlenecek

02.01.2012 14:01
Kaynarca, Kamera ile İzlenecek, System.String[]

Kaynarca Muhtarlar Derneği Başkanı Vecdi Candan, ilçeye kurulacak kamera sistemiyle kavşaklar ile giriş ve çıkış noktalarının 24 saat süreyle polis tarafından izleneceğini bildirdi.

Kaynarca Muhtarlar Derneği Başkanı Vecdi Candan, ilçeye kurulacak kamera sistemiyle kavşaklar ile giriş ve çıkış noktalarının 24 saat süreyle polis tarafından izleneceğini bildirdi.

Kaynarca İlçe Emniyet Amirliğinde düzenlenen toplantıda konuşan Candan, ilçe merkezinde meydana gelen asayiş olaylarının teknoloji desteğiyle daha kolay aydınlatılacağını belirterek, bu yönde çalışma yaptıklarını söyledi.

Mahalle muhtarları ve esnaf odası başkanlarıyla birlikte proje geliştirdiklerini ifade eden Candan, "İlçe emniyet amirimiz ve kaymakamımız bu projemizi destekledi. Kurulacak kamera sistemiyle ilçe merkezindeki kavşaklar, giriş ve çıkış noktaları 24 saat süreyle polisimiz tarafından izlenecek" dedi.

Candan, kameraların ilçenin internet üzerinden tanıtımını da sağlayacağını belirterek, "İlçemiz internet sitesi üzerinden ilçeyi tanımak isteyenler ya da gurbetteki hemşehrilerimiz tarafından 24 saat izlenebilecek. İlçemizde başta esnaflarımız ve kurumlarımız olmak üzere, halkımızın projemizi destekleyeceklerini düşünüyoruz. Desteklerini bekliyoruz" şeklinde konuştu.

- SAKARYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kaynarca, Kamera ile İzlenecek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

15 gün önce kendisini vuran husumetlisini, şehir meydanında kurşunladı Son Dakika! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan kaçırılan 15 denizciyle ilgili açıklama: Şu ana kadar korsanlardan bir haber yok Bir kütükle mucize keşif! 160 milyon yıllık fosil ağaç kalıntıları bulundu Ölümüne sebep olduğu adamı değil, aracını kontrol ederek olay yerinden kaçtı SGK prim yapılandırmasında başvuru sayısı 1 milyon 428 bin oldu Vatandaşlar şifa deposu olarak bilinen davulga meyvesini ormandan bedavaya topluyor Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı