Kayseri'de 6 Aylık Bebeğini Eczaneye Bırakan Anne Yakalandı - Son Dakika

Kayseri'de 6 Aylık Bebeğini Eczaneye Bırakan Anne Yakalandı

31.03.2019 16:48
Kayseri'de 6 Aylık Bebeğini Eczaneye Bırakan Anne Yakalandı, System.String[]

Kayseri'de 6 aylık bebeğini eczaneye bırakan 21 yaşındaki anne yakalandı.

Kayseri'de 6 aylık bebeğini eczaneye bırakan 21 yaşındaki anne yakalandı.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ağrı kesici almak için kucağındaki bebekle eczaneye giren ve otomobilden parasını alacağını söyleyerek giden annenin yakalanması için özel ekip oluşturdu.

Polis, terk edilen 6 aylık bebeğin annesinin 21 yaşındaki İ.K. olduğunu belirledi. Anne kent merkezinde yakalandı.

Kadının bakacak maddi durumu olmadığı için bebeğini terk ettiğini söylediği öğrenildi.

Önceki gün Çimen Sokak'taki eczaneye gelen ve bir süre bekledikten sonra çalışanlara otomobilden parasını alacağını söyleyen anne İ.K bebeği oturduğu sandalyeye bırakıp gitmiş, terk edilen bebek ise polis tarafından alınarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki Sevgi Evleri'ne teslim edilmişti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kayseri'de 6 Aylık Bebeğini Eczaneye Bırakan Anne Yakalandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'da yerli aşı müjdesi: 44 gönüllüye uygulandı, ciddi bir yan etki görülmedi Tartıştığı üvey babasını öldüren 15 yaşındaki çocuğun ifadesi ortaya çıktı: Canıma tak etmişti Galatasaray, Kayserispor karşısında galibiyet arıyor! Canlı anlatım İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı Ermenistan'dan yana tavır sergileyen Macron'dan tarihi Karabağ itirafı: Azerbaycan toprağıdır Ünlü sanatçı İsmail Türüt, Dağlık Karabağ'a özel şarkı besteledi Yerli koronavirüs aşısı 44 kişiye uygulandı, yan etki görülmedi Türk gemisine yapılan baskınla ilgili Cihat Yaycı'dan bomba yorum: AB Zirvesi öncesi karşı koz elde etmeye kalktılar ancak başaramadılar