Kayseri'de Belediye Başkanı ve Personeline Yapılan Bıçaklı Saldırı - Son Dakika

Kayseri'de Belediye Başkanı ve Personeline Yapılan Bıçaklı Saldırı

23.02.2018 12:00
Kayseri'de Belediye Başkanı ve Personeline Yapılan Bıçaklı Saldırı, System.String[]

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde Belediye Başkanı Esat Öztürk ile belediye personeli Sinan Sivritepe'ye bıçaklı saldırıda bulunan zanlı tutuklandı.

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde Belediye Başkanı Esat Öztürk ile belediye personeli Sinan Sivritepe'ye bıçaklı saldırıda bulunan zanlı tutuklandı.

Belediye ekiplerinin yürüttüğü yol çalışmalarını kontrol için bölgeye giden Başkan Öztürk ile belediye personeli Sivritepe'yi bıçaklı saldırı sonucu yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan Mehmet A'nın emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Sağlık kontrolünden geçirilip adliyeye sevk edilen zanlı, mahkemece tutuklandı.

Dün, Seydili Mahallesi'ndeki bir araziden yol açılmasına karşı çıktığı öne sürülen Mehmet A. ile belediye ekipleri arasında tartışma çıkmış, zanlı, bölgeye gelen Belediye Başkanı Öztürk ve Sivritepe'yi bıçaklı saldırı sonucu yaralamıştı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kayseri'de Belediye Başkanı ve Personeline Yapılan Bıçaklı Saldırı - Son Dakika


Son Dakika

220 gün sonra sahalara dönen Muslera'ya Arda Turan'dan büyük jest Younes Belhanda, Galatasaray'da bu sezon kariyer rekorunu kırdı Son Dakika: Destekleme ve yetiştirme kursları ile takviye kurslarında yüz yüze eğitim 22 Ocak'ta başlayacak Joe Biden, resmen ABD'nin 46. Başkanı oldu 10 yıl önce kıyafet almamaya yemin eden öğretmen 100 bin TL biriktirdi Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı Biden'dan 17 kritik karar! Aralarında Müslüman ülkelere yönelik seyahat yasağının kaldırılması da var 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş