Kayseri Şeker Fabrikası 64. Kampanya Dönemi Pancar Alımlarına Başlandı - Son Dakika

Kayseri Şeker Fabrikası 64. Kampanya Dönemi Pancar Alımlarına Başlandı

24.09.2018 15:12
Kayseri Şeker Fabrikası 64. Kampanya Dönemi Pancar Alımlarına Başlandı, System.String[]

Kayseri Şeker Fabrikası 64. Kampanya dönemi açılışı ve işletmeye pancar alınması töreni dualar ve tekbirler eşliğinde kurban kesimi ile birlikte yapıldı.

Kayseri Şeker Fabrikası 64. Kampanya dönemi açılışı ve işletmeye pancar alınması töreni dualar ve tekbirler eşliğinde kurban kesimi ile birlikte yapıldı.

Kayseri Şeker Fabrikası 64. kampanya açılış törenine Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Özer, yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Pancar Kooperatifi yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Osman Canıtez, genel müdür yardımcılari ile çalışanlar katıldılar. Kampanya açılış töreninde fabrikaya ilk pancar getiren Kayseri merkez çiftçilerinden Şaban Türk, Hasanarpa ve Mahzemin çiftçilerinden Müslüm Aydın'a yönetim kurulu üyeleri tarafından bilgisayar hediye edildi. 2018-2019 kampanya dönemi için günlük olarak sadece Kayseri Şeker Fabrikasında 13 bin ton pancar kesimi yapılarak 90 günlük kampanya sonuna kadar yaklaşık 1 milyon 100 bin ton şeker pancarı işlenecek olup 160 bin ton şeker üretilmesi bekleniyor.

Kayseri Şeker'e bağlı Boğazlıyan Şeker Fabrikasında 12. kampanya dönemi 17 Eylül tarihinde başlamış olup, Turhal Şeker Fabrikasında ise 84. kampanya döneminin pancar alımlarının 28 Eylül tarihinde başlayacağı belirtildi.

Kayseri Şeker'in Kayseri, Boğazlıyan ve Turhal Şeker Fabrikalarında 2018-2019 Kampanya döneminde toplam 2 milyon 950 bin ton pancar kesimi yapılarak 430 bin ton şeker üretimi bekleniyor. - KAYSERİ

Kayseri Şeker Fabrikası 64. Kampanya Dönemi Pancar Alımlarına Başlandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Kayseri Şeker Fabrikası 64. Kampanya Dönemi Pancar Alımlarına Başlandı - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Bolu Kuzfındık köyünde bir evde çıkan yangın, rüzgarın da etkisiyle bütün köye sıçradı Liverpool Ozan Kabak için 20 milyon sterlini gözden çıkardı Sınırın İran tarafında kalan çocukların, Azerbaycan askerlerine yaptığı sevinç gösterisi böyle görüntülendi Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı Samsung'un Yönetim Kurulu Başkanı Lee, 78 yaşında hayatını kaybetti Kardeşi tarafından öldürülen Melek'in son görüntüleri ortaya çıktı! Babasına yazdığı not ise yürek dağladı