Kayseri Ticaret Odası Ücretsiz Dış Ticaret Eğitimi Verecek - Son Dakika

Kayseri Ticaret Odası Ücretsiz Dış Ticaret Eğitimi Verecek

30.01.2018 15:09
Kayseri Ticaret Odası Ücretsiz Dış Ticaret Eğitimi Verecek

Kayseri Ticaret Odası ve Erciyes Teknopark Avrupa İşletmeler Ağı işbirliğinde, Ücretsiz Dış Ticaret Eğitimi gerçekleştirilecek.

Kayseri Ticaret Odası ve Erciyes Teknopark Avrupa İşletmeler Ağı işbirliğinde, Ücretsiz Dış Ticaret Eğitimi gerçekleştirilecek.

Eğitim programına ilişkin açıklamada bulunan ve KTO üyelerine seslenen Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, KOBİ'lere yönelik düzenlenen Dış Ticaret Eğitimi için katılım çağrısında bulundu.

KTO üyelerinin dış ticaret işlemlerini daha hızlı, etkin ve başarılı şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmak amacıyla eğitim programını düzenlediklerini vurgulayan Başkan Hiçyılmaz, "Firmalarımızın ihtiyacına yönelik olarak dış ticaret elemanlarının iş dünyasına kazandırılması öncelikli hedefimizdir. Bu nedenle KOBİ'lere yönelik olarak; ihracata yönelik ürün ve müşteri profili tespiti yapılabilmesi, hedef pazar bulunmasında destek sağlanması ve uluslararası pazarlara girilebilmesi için dış ticaret eğitimimizi gerçekleştireceğiz" dedi.

Eğitim programının 20-21-22 Şubat 2018 tarihleri arasında Kayseri Ticaret Odası Eğitim Salonunda gerçekleştirileceğini ve eğitime katılımın ücretsiz olduğunu belirten Hiçyılmaz, "Toplam 20 saat olarak planladığımız eğitim programımızda Dış Ticaret Eğitmeni Hakan Akın tarafından bilgi aktarımı sağlanacaktır. Son başvuru tarihi 5 Şubat 2018 olan eğitim için başvurular online olarak, www.kayserito.org.tr web adresimizden yapılabilmektedir. Katılımcı sayısı sınırlı olup, söz konusu başvurular mülakat komisyonu tarafından değerlendirilecektir. KOBİ'lere yönelik düzenlediğimiz bu eğitim programına üyelerimizi davet ediyorum. Bu önemli fırsatı kaçırmasınlar" diye konuştu. - KAYSERİ

Erciyes'te Uluslararası Bisiklet Yarışları devam ediyor Erciyes'te Uluslararası Bisiklet Yarışları devam ediyor Başkan Büyükkılıç ve Vali Çiçek'ten Erciyes'te turizm zirvesi Başkan Büyükkılıç ve Vali Çiçek'ten Erciyes'te turizm zirvesi KAYÜ ile Erciyes A.Ş. arasında işbirliği protokolü imzalandı KAYÜ ile Erciyes A.Ş. arasında işbirliği protokolü imzalandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kayseri Ticaret Odası Ücretsiz Dış Ticaret Eğitimi Verecek - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement