Kayseri'ye yapılacak iki okul için protokol imzalandı - Son Dakika

Kayseri'ye yapılacak iki okul için protokol imzalandı

Kayseri'de, Kocasinan ilçesine yapılacak olan 24 derslikli ilkokul ile Talas ilçesine yapılacak olan 32 derslikli ilkokulunun yapımına ilişkin protokol imzalandı.

Kayseri'de, Kocasinan ilçesine yapılacak olan 24 derslikli ilkokul ile Talas ilçesine yapılacak olan 32 derslikli ilkokulunun yapımına ilişkin protokol imzalandı.


Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen imza törenine Vali Günaydın, Talas Kaymakamı Zekeriya Güney, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın katıldı.


Günaydın, burada yaptığı konuşmada, eğitim kalitesinin daha ileri noktalara taşınması için yeni binalara ihtiyaçları olduğunu belirterek, yapılacak iki yeni okulla birlikte tekli eğitime geçiş noktasında bir adım daha atacaklarını kaydetti.

Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin eğitim işlerinde imkanlarını sonuna kadar kullandıklarını vurgulayan Günaydın, hem kendilerine, hem de kentte yapılan bu tür yatırımlara destek veren hayırseverlere teşekkür etti.

Konuşmaların ardından okulların yapımına ilişkin protokol ilgili taraflarca imzalandı.

Son Dakika

12:27 Cem Uzan'dan beklenmedik Selahattin Demirtaş çıkışı: Serbest bırakılmalı 12:18 Çin'de koronadan sonra "bubonik veba" paniği! 24 saat içinde öldürüyor 11:47 18 yıldır kayıp olan iş adamının yasak aşk kurbanı olduğu ortaya çıktı! Diri diri yakmışlar 11:36 İstanbul'da 66 yaşındaki hademeden 7 yaşındaki kıza istismar! "Kimseye anlatma" diye uyarmış 10:50 3 haftalık kızını boğarak öldüren vicdansız anneden garip ifade: Uyurken üzerine yatmış olabilirim 10:36 Turgut Şelalesi'nin mesire alanına dışarıdan yiyecek getiren yerli turistlerin aracını haritaya çevirdiler 09:34 Bunalıma giren bir çocuk babası, 9. kattan atlayarak intihar etti 09:32 Dört kadın bir oldu, tartıştıkları adamı yol ortasında evire çevire dövdü 09:21 Bursalı usta, yaptığı hat kalemlerini tanesi 175 liradan dünyaya satıyor 09:10 65 yaş aylığı, engelli aylığı ve evde bakım parasına zam geldi 09:09 Oltayla bile balık tutulamayan çayda çıplak elle balık tutuyor 08:21 Altın Kelebek'te En İyi Erkek Oyuncu ile En İyi Kadın Oyuncu ödülleri sahiplerini buldu 08:18 Hobi olarak yetiştirmeye başladığı çarkıfelek meyvelerinin kilosunu 100 liradan satıyor 08:18 Güzel spiker Şansın Tokyay, kendisini takip ettiği gerekçesiyle komşusundan şikayetçi oldu 20:01 İngiliz model Demi Rose'un kırmızı mayolu pozu beğeni rekoru kırdı