Kayserispor, teknik direktör Samet Aybaba ile anlaşmaya vardı - Son Dakika

Kayserispor, teknik direktör Samet Aybaba ile anlaşmaya vardı

09.11.2020 20:41

Kayserispor, Bayram Bektaş'tan boşalan teknik direktörlük koltuğu için bir dönem Beşiktaş'ı da çalıştırmış Samet Aybaba ile anlaştı. Aybaba, geçtiğimiz sezon sarı kırmızılı ekipte 17 gün çalışmıştı.

Teknik direktör Bayram Bektaş ile yollarını ayıran Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, Samet Aybaba ile anlaşma sağladı.

Başkan yardımcısı İsa Gün, "Kayserispor Yönetim Kurulu olarak Samet Aybaba hocamız ile anlaştık, camiamıza hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullanarak anlaşmanın tamamlandığını duyurdu.

GEÇEN SEZON 17 GÜN ÇALIŞMIŞTI

65 yaşındaki Samet Aybaba, geçtiğimiz sezon Kayserispor'un başında 2 maç görev almış ve 17 günün ardından ardından "Tüm çabaların karşılıksız kaldığını, futbolcu grubunun daha önce karşılaşmadığım bir umursamazlık içerisinde olduğunu, pozitif yönde hiçbir geri dönüş alamadığımızı fark ettim" diyerek istifa etmişti.

Kayserispor, teknik direktör Samet Aybaba ile anlaşmaya vardı

Son Dakika Spor Kayserispor, teknik direktör Samet Aybaba ile anlaşmaya vardı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD'de koronavirüs aşısı yaptıran bir kişi, saatler sonra hayatını kaybetti Dünya gündeminden düşmeyen Türk İHA'ları şimdi de Netflix belgeselinde Minareye Türk bayrağı asmaya çıkan gencin intihar ettiği sanılınca ekipler alarma geçti Kırmızı Oda dizisinin Kumru'su Aslıhan Gürbüz, çiftçi oldu Yaşadığı hastalık sonrası 46 kiloya düşen Seren Serengil'in tedavisi sonuç verdi Türkiye'de insanlar doğduğu kentte yaşasaydı en kalabalık il Şanlıurfa olacaktı Birçok dizide oynayan Ercan Yalçıntaş sahte içkiden hayatını kaybetti Wanda bu kez zafer kazandı! Cinsel ilişki kaseti nedeniyle tazminat ödeyecekler