Son Dakika Haberleri: Polise pala ile saldıran sürücü, sopalarla dövüldü

Polise pala ile saldıran sürücü, sopalarla dövüldü

2 ay önce

Hindistan'da 'rikşa' adı verilen üç tekerlekli araç ile polis aracı çarpıştı. Polisle tartışan sürücü palayla polise saldırdı. Sürücü ve yanındaki oğluna sopalarla karşılık veren polis, ikisini de gözaltına aldı.

Hindistan'da 'rikşa' adı verilen üç tekerlekli araç ile polis aracı çarpıştı. Kazanın ardından rikşa sürücüsü ile polis arasında tartışma çıktı. Sürücü, belindeki 'pala' benzeri kesici aleti çıkararak polise saldırdı. Polis memuru ve merkezden gelen arkadaşlarının da sopalarla gelip saldırdığı sürücü ile oğlu, gözaltına alındı.

Olay, Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'nin kuzeyinde yer alan Mukherjee Nagar bölgesinde meydana geldi.

SANİYE SANİYE OLAY ANI

Amatör kameralarca kaydedilen görüntülere yansıyanlara göre, rikşa ile polis aracının çarpışması sonrası, rikşa sürücüsü ve bir polisin sokak ortasında tartıştı.

Sürücünün belindeki palayı çıkartmasının ardından polisin sokakta bulunan polis merkezine giderek arkadaşlarını çağırdı.Rikşa sürücüsünü oğlunun sakinleştirmeye çalıştı, daha sonra da ellerinde sopalar ile merkezden çıkan polisler, rikşa sürücüsüne doğru koştu, sürücü de elindeki palayla polislere karşılık verdi.

Ardından, polislerin rikşa sürücüsü ve oğlunun sürükleyerek götürdüğü ve gözaltına aldığı yer aldı. Olayla ilgili olarak 3 polis memurunun açığa alındığı belirtildi.

Polise pala ile saldıran sürücü, sopalarla dövüldü
Haber Yayın Tarihi: 17.06.2019 12:33 Kaynak: DHAFETÖ'nün kanalında program sunan Reha Yeprem'i görenler tanıyamıyor 58 kilo veren Yeşim Ceren Bozoğlu'nun, dekolteli bluzuyla paylaştığı fotoğrafına yorum yağdı Trump'tan çok sert Afganistan açıklaması: 10 gün içinde dünyadan silebiliriz