Son Dakika Haberleri: Kaza Yapan Ehliyetsiz Sürücünün Pişkinliği Pes Artık Dedirtti

Kaza Yapan Ehliyetsiz Sürücünün Pişkinliği Pes Artık Dedirtti

8 ay önce

Kaza yapan ehliyetsiz sürücünün pişkinliği pes artık dedirtti Hem ehliyetsiz hem pişkin "Ehliyetsiz şekilde kendi mahallemde sürerimİSTANBUL - Beşiktaş Barbaros Bulvarı'nda kırımızı ışıkta durmayan ehliyetsiz sürücü, kavşaktan dönmeye çalışan otomobile çarptı.

Kaza yapan ehliyetsiz sürücünün pişkinliği pes artık dedirtti
Hem ehliyetsiz hem pişkin
"Ehliyetsiz şekilde kendi mahallemde sürerim

İSTANBUL - Beşiktaş Barbaros Bulvarı'nda kırımızı ışıkta durmayan ehliyetsiz sürücü, kavşaktan dönmeye çalışan otomobile çarptı. Bir kişinin yaralandığı kazadan ders almayan pişkin sürücünün, ehliyetsiz araç kullanmaya devam edeceğini söylemesi pes artık dedirtti.
Kaza Beşiktaş Barbaros Bulvarı Yıldız ışıklarda meydana geldi. Edinilen bilgiye ve iddialara göre; arkadaşlarıyla birlikte gezmeye çıkan Barış Demir, ehliyetsiz bir şekilde kullandığı otomobille kırmızı ışıkta durmayarak kavşaktan dönmeye çalışan Şebnem Verk yönetimindeki otomobile hızla çarptı. Sağlık çalışanı olduğu öğrenilen Şebnem Verk, hafif şekilde kolundan yaralandı. Kazanın ardından çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.
Kaza nedeniyle oluşan trafik araçların çekici yardımı ile çekilmesinin ardından normale döndü.
Gözyaşları içerisinde kaza anını anlatan Verk, "Yeşil ışıktan geçtiğimde aşağıdan hızla gelen araç bana çarptı. O kadar hızlı geliyordu ki beni öbür tarafa döndürdü. Hayat bu kadar ucuz mu" diyerek kazanın oluşumuna tepki gösterdi.
Hızlı olmadığını iddia eden ehliyetsiz sürücü Barış Demir ise; "Aşağıdan geliyordum yavaştan vurduk. Araba pert olmuş. Yapacak bir şey yok" dedi. Bir daha ehliyetsiz şekilde araba sürüp sürmeyeceği sorulan Demir'in "Burada sürmem kendi mahallemde sürerim" demesi pes artık dedirtti.

YORUMLAR


Kim Kardashian, Sadece Göğüs Ucunu Kapatan Elbisesiyle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti Yıkamaya Verilen Yorganın İçinden Deste Deste Para Çıktı

Eşini 88 Bıçak Darbesiyle Öldüren Sanık: Birliktelik Görüntülerimizi Sevgilisine Gönderdi