Kazada yaralanan Oyuncu Sergen Deveci: Gayet iyiyim - Son Dakika

Kazada yaralanan Oyuncu Sergen Deveci: Gayet iyiyim

24.11.2022 16:59
Kazada yaralanan Oyuncu Sergen Deveci: Gayet iyiyim

AMASYA'da turne dönüşü tiyatro oyuncularının yaşadığı kazada ağır yaralanan Sergen Deveci'den iyi haber geldi.

AMASYA'da turne dönüşü tiyatro oyuncularının yaşadığı kazada ağır yaralanan Sergen Deveci'den iyi haber geldi. Ameliyatı başarılı geçen Deveci sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Şu süreçte birlikte yollardan geçtiğimiz arkadaşlarımızı kaybetmenin acısını hissediyorum. Haberlerin aksine gayet iyiyim, hissediyorum, yemek yiyorum ve tepki veriyorum. İkinci baharımın geriye kalan kısmında hep buna, bu sevgiye layık olmaya çalışacağım" dedi.

Amasya'da, turneden dönen tiyatro ekibini taşıyan minibüsün TIR'a çarpması nedeniyle yaşanan kazada ağır yaralanan ve omurgasındaki kırıklar nedeniyle ameliyat edilen tiyatro oyuncusu Sergen Deveci, sosyal medya hesabından durumuyla ilgili bilgi paylaştı.  Deveci paylaşımında, "Bazı haberlerin önüne geçmek ya da durdurmak için paylaşım yapmak zorundayım. Şu süreçte birlikte yollardan geçtiğimiz arkadaşlarımızı kaybetmenin acısını hissediyorum. Haberlerin aksine gayet iyiyim, hissediyorum, yemek yiyorum ve tepki veriyorum. Gündemi bu şekilde meşgul ederek size zarar vermek istemiyorum. Sevginizi kısacık sürede gayet derinden hissettim. İkinci baharımın geriye kalan kısmında hep buna, bu sevgiye layık olmaya çalışacağım. Kaybettiğimiz canlarımıza, arkadaşlarımıza, dostlarıma Allah'tan rahmet diliyorum. Sağlıklı günlerde görüşmemiz dileklerimle lütfen benim için endişelenmeyin" ifadelerini kullandı.


Kaynak: DHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Kazada yaralanan Oyuncu Sergen Deveci: Gayet iyiyim - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement