Son Dakika Haberleri: Bursa'da Dün Meydana Gelen Zincirleme Kazada Yaralı Kurtulan Sürücü Kabusu Anlattı: 40 Patlama Sesi Duydum!

Bursa'da Dün Meydana Gelen Zincirleme Kazada Yaralı Kurtulan Sürücü Kabusu Anlattı: 40 Patlama Sesi Duydum!

6 ay önce

Bursa'da dün meydana gelen feci kazada bir TIR'dan dökülen mazot nedeniyle kayganlaşan yolda 34 araç birbirine girdi. 1 kişinin öldüğü 20'den fazla kişinin yaralandığı kazadan yaralı kurtulan sürücü o anları anlattı.

Bursa'nın İnegöl İlçesinde dün akşam sıralarında meydana gelen 34 aracın zincirleme olarak karıştığı kazada 1 kişi öldü, 20'den fazla kişi yaralandı. Feci kazada yaralı kurtulup dehşet anını anlatan sürücü, "Ben 200 metre mesafeden gördüm TIR'ın yolu kapattığını, kontrollü bir şekilde arabamı bariyerlere sürterek durabildim. Sonra arkadan gelen araçlar benim arabama çarpmaya başladı yaklaşık 30-40 tane patlama sesi duydum" dedi.

TIR'DAN DÖKÜLEN MAZOT YÜZÜNDEN 34 ARAÇ ÇARPIŞTI

Bursa'nın İnegöl ilçesi Mezit-7 mevkiinde bir TIR'ın deposundan dökülen mazotlar nedeniyle kayak pistine dönen karayolunda 34 araç çarpıştı. Can pazarının yaşandığı zincirleme trafik kazasında 1 kişi öldü, 20'den fazla kişi yaralandı.

YARALI KURTULAN SÜRÜCÜ DEHŞET ANINI ANLATTI

20'den fazla yaralı İnegöl Devlet Hastanesine ve çevrede bulunan özel hastanelere kaldırıldı. İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban hastaneye gelerek yaralıları ziyaret etti. Kazadan yaralı olarak kurtulan bir şahıs ise kabus dolu dakikaları anlattı.

"BİLEREK BARİYERLERE ÇARPIP DURDUM, 30-40 TANE PATLAMA SESİ DUYDUM"

Yaralı şahıs, "Ben 200 metre mesafeden gördüm TIR'ın yolu kapattığını, kontrollü bir şekilde arabamı bariyerlere sürterek durabildim. Karşıda el sallayan insanlar vardı ben o kazaya girmektense bariyerle kırdım ve sürtürerek arabamı durdum. Sonra arkadan gelen araçlar benim arabama çarpmaya başladı yaklaşık 30- 40 tane patlama sesi duydum. Tek başınaydım Allah korudu." diye konuştu.

Bursa-Ankara Karayolunda 34 Araç Birbirine Girdi: Ölü ve Çok Sayıda Yaralı Var


YORUMLAR


Polisin Baskın Yaptığı İş Yerlerinde Flash Bellekle Oynanan Kumar Yöntemi Açığa Çıktı Son Dakika! VakıfBank, Borcunu Bir Defada ya da Bir Yıl İçinde Ödeyenlerden Faiz Almayacak

Son Dakika! Bakan Selçuk Müjdeyi Verdi! Ücretler Artırıldı