Son Dakika Haberleri: Kazandıkları Laptopları Kardeş Okula Hediye Ettiler

Kazandıkları Laptopları Kardeş Okula Hediye Ettiler

7 gün önce

İzmit Belediyesi’nin geri dönüşüm projesine verdikleri destek sonucu laptop bilgisayar kazanan özel bir okul, bu bilgisayarı kardeş okul ilan ettikleri Saraybahçe İlköğretim Okulu’na hediye ettiler.

Kazandıkları Laptopları Kardeş Okula Hediye Ettiler, System.String[]
 İzmit Belediyesi'nin geri dönüşüm projesine verdikleri destek sonucu laptop bilgisayar kazanan özel bir okul, bu bilgisayarı kardeş okul ilan ettikleri Saraybahçe İlköğretim Okulu'na hediye ettiler.

Laptop bilgisayarlar, İzmit Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, özel okul müdürü Nilgül Altun, müdür yardımcısı Muharrem Aytaş tarafından Saraybahçe İlkokul Müdürü Yusuf Kılıç'a teslim edildi.

Bilgisayarın teslimi sırasında Sarabahçe İlkokulu öğrencilerinden Senem Fındıkçı, Betül Kaynak, Ayşegül Bayram ve Merve Sarısüleyman bir sunum yaparak, özellikle evlerde kızartmalık olarak kullanılan bitkisel yağların lavabolardan dökülmemesi gerektiğini anlattılar. Öğrenciler, " Lavabolardan dökülen yağlar, kanalizasyon hatlarına zarar verdiği gibi, suyu ve toprağı da kirletmektedir. 1 litre yağın 1 milyon metreküp temiz suyu kirlettiğini unutmayalım" dediler. İzmit Belediyesi yetkilileri de proje kapsamında bir yıl içinde 5 bin 700 litre bitkisel yağ toplayarak bunları biodizel olarak geri dönüştürdüklerini söylediler. - KOCAELİBarbie Bebeklere Benzemek İçin Bıçak Altına Yattı Bayern Münihli Robben, Maç Sonunda Beşiktaş'ı Aşağıladı

Can Bonomo, Sevgilisiyle Uyurken Gizli Gizli Fotoğraflarının Çekilmesine İsyan Etti 'Rus Angeline Jolie'nin Güzelliği, Eşinin Başını Derde Soktu