Kazanlı İşadamlarından Enerji Tasarrufu Projesi - Son Dakika

Kazanlı İşadamlarından Enerji Tasarrufu Projesi

05.01.2012 11:20
Kazanlı İşadamlarından Enerji Tasarrufu Projesi, System.String[]

(KA-SİAD) hazırladığı projeyle enerji tasarrufu konusunda bilinçlendirme çalışması başlattı."Kazan ilçesinde çevre bilincinin oluşturulması" projesi için Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen törende konuşan Kazan Kaymakam Veysel Beyru, Türkiye'nin yakın gelecekte sözü geçen bir ülke konumuna geleceğini ve bunun da gençlerin iyi yetiştirilmesiyle alakalı olacağını ifade etti.

Kazan İşadamları ve Sanayicileri Derneği

(KA-SİAD) hazırladığı projeyle enerji tasarrufu konusunda bilinçlendirme çalışması başlattı.

"Kazan ilçesinde çevre bilincinin oluşturulması" projesi için Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen törende konuşan Kazan Kaymakam Veysel Beyru, Türkiye'nin yakın gelecekte sözü geçen bir ülke konumuna geleceğini ve bunun da gençlerin iyi yetiştirilmesiyle alakalı olacağını ifade etti.

Kaymakam Beyru, "İyi yetişen gençler, yakın zamanda dünya siyasetine yön vermeyle alakalı projeleri, stratejileri kuran bir ülkenin vatandaşları olacaklardır. İşte bu projeler de bizleri o yarınlara hazırlayacaktır" dedi.

KA-SİAD Genel Sekreteri Ayhan Göktaş da proje hakkında bilgiler vererek, proje amacının enerji verimliliği artırmak, doğal kaynakları korumak, geri dönüşüm döngüsünü kavramak ve dengeli bir çevre oluşturmak olarak açıkladı.

Ankara Çalışma Ajansı'nın destekleriyle başlatılan proje kapsamındaki seminerlerin 15 gün süreceği öğrenildi.

- ANKARA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kazanlı İşadamlarından Enerji Tasarrufu Projesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Manchester City'nin takımdan gönderdiği Jeremy Winsten, intihar etti Son Dakika! Hezimetin faturası ona kesildi: Ermenistan askeri istihbarat biriminin başkanı General Hovanes görevden alındı Dünyada sadece Tokat'ta çıkan milyonlarca yıllık taş, işlendikten sonra gramı 700 dolardan satılıyor Kocasına mesaj atan Özlem Parlu'nun üzerine yürüyen Selin Ciğerci'ye hapis istemiyle dava açıldı İnternetten satın aldığı sahte alkol nedeniyle 6 kez kalbi duran kadın hayatını kaybetti Korona tedavisi gören İmamoğlu'ndan metro müjdesi: 28 Ekim'de açılıyor, 10 gün ücretsiz olacak Muharrem İnce: Memleket Hareketi'nin kurucularını bir iki gün içinde açıklayacağım Son Dakika: Mersin Anamur'da orman yangını! 50 hane boşaltıldı, Mersin-Antalya karayolu kapatıldı