Son Dakika Haberleri: Kbü'de "Disiplinlerarası Çalıştay" Düzenlendi

Kbü'de "Disiplinlerarası Çalıştay" Düzenlendi

9 ay önce

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesinde, "Disiplinlerarası Çalıştay" düzenlendi.

Kbü'de

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesinde, "Disiplinlerarası Çalıştay" düzenlendi.


Resim Bölümü ile Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü öğrencileri tarafından temel tasarım bünyesinde yapılan çalıştay kapsamında öğrenciler, hacim ve renk ile dolu-boş kavramını anlatmak için 80 parçadan meydana getirdikleri strüktür (yapı) projelerini fakültenin öğrenci girişindeki alanda sergilediler.

Çalıştay bünyesinde gerçekleştirilen serginin açılışına Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Rakıp Karaş, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.


Serginin açılışında konuşan Karaş, emeği geçen akademisyen ve öğrencileri tebrik etti.

Haber Yayın Tarihi: 13.02.2019 04:26 Kaynak: AATayland Kralı, 'metres' unvanı verdiği sevgilisinin rütbesini elinden aldı
Erdoğan'dan masadaki haritayı kapatmasını isteyen Putin'e yanıt: Ne kadar çalıştığımızı görsünler 10 bin yılda yapacağı işlemi 200 saniyede yapıyor! Google, kuantum üstünlüğüne sahip bilgisayar geliştirdi