Kdz. Ereğli Kaymakamı Çay Veda Turlarında - Son Dakika

Kdz. Ereğli Kaymakamı Çay Veda Turlarında

08.07.2015 17:29
Kdz. Ereğli Kaymakamı Çay Veda Turlarında, System.String[]

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 5 yıl görev yaptıktan sonra Antalya Vali Yardımcılığı için tayini çıkan Kaymakam İbrahim Çay, veda ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 5 yıl görev yaptıktan sonra Antalya Vali Yardımcılığı için tayini çıkan Kaymakam İbrahim Çay, veda ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Kdz. Ereğli ilçesinde 5 yıldır Kaymakamlık görevini yürüten İbrahim Çay, Antalya Vali Yardımcılığı'na tayin olması ile birlikte veda ziyaretlerine başladı. İlçedeki kamu kurum ve kuruluşları ile STK temsilcilerini tek tek ziyaret eden Çay Kdz. Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan'a da veda ziyareti gerçekleştirdi. Kdz. Ereğli Verem Savaş Derneği'nin ilçede hep hayır işleri ile anıldığını ifade eden Kaymakam Çay "Buraya bir yıllığına gelmiştim ancak 5 yıl oldu. Sizin gibi hayır işlerinde koşan bir başkanımız ile tanışmak bizlere de nasip oldu. Bize basınımızda her zaman destek verdi. Bir yerde bir şey gördüğü zaman hemen bizi uyarıyordu" dedi. Gerek köylere ve gerekse ilçeye yapılan hizmetler sırasında 7'den 70'e herkesin desteğini gördüğünü belirten Kaymakam Çay, 93 yaşındaki amcanın parke çalışmasına katılmasını hiç unutamayacağını söyledi.

Kdz. Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan'da Kaymakam Çay'ın gerek köylere ve gerekse ilçeye 5 yıl içerisinde çok güzel hizmetler kazandırdığını belirterek kendisine yeni görevinde başarılar diledi.

Erdoğan ile Çay ziyarette bir süre sohbet etti. Kaymakam Çay'ın yarın ilçeden ayrılacağı öğrenildi. - ZONGULDAK

Kdz. Ereğli Kaymakamı Çay Veda Turlarında
Kdz. Ereğli Kaymakamı Çay Veda Turlarında

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kdz. Ereğli Kaymakamı Çay Veda Turlarında - Son Dakika


Son Dakika

Chelsea Frank Lampard'ın görevine son verdi! İlk aday Thomas Tuchel Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı Sapık komşusunun tacizlerine dayanamayan iki çocuk annesi kadın kendisini astı Fenerbahçe, İrfan Can için Başakşehir'le görüşmek adına mektup yolladı Fransız gazetesinde dikkat çeken manşet: Erdoğan Paris'e 3 saat uzaklıkta Osmanlı İmparatorluğu kuruyor Güney Koreli ünlü rapçi Heon-cheol evinde ölü bulundu Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı