Son Dakika Haberleri: Keanu Reeves, fotoğraf çektirirken ki davranışıyla gönüllerde taht kurdu!

Keanu Reeves, fotoğraf çektirirken ki davranışıyla gönüllerde taht kurdu!

4 gün önce

Daha önce metroda gizlice çekilen görüntüsüyle kibarlığı ve nazikliği ortaya çıkan, böylelikle gönüllerde taht kuran ünlü oyuncu Keanu Reeves, hayranlarına asla dokunmuyor. Reeves hayranlarına dokunarak onları rahatsız etmek istemiyor.

Kibarlığı ve hayırseverliğiyle tanınan ünlü oyuncu Keanu Reeves'in hayranlarıyla fotoğraf çektirirken temasta bulunmuyor.

NEZAKETİNİ KANITLADI

Daha önce metroda inenlere öncelik verip kadınlara da yerini verdiğini gösteren gizlice çekilen görüntüsüyle gönülleri fetheden Reeves, bir kez daha nezaketini kanıtladı. 54 yaşındaki Kanadalı oyuncunun yıllardır hayranlarıyla birlikte çektirdiği fotoğraflarda bir detay dikkat çekti.

RAHATSIZ ETMEMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYOR

Reeves, yan yana ve sarılarak poz verdiği hayranlarına asla dokunmuyor. Eliyle onların belini kavramıyor. Fotoğraflarda Reeves'in eline dikkatli bakınca, yanındaki kişiyi rahatsız etmemek için elini havada tuttuğu görülüyor.

HEP BÖYLEYDİ

Bunun son dönem Hollywood'da patlak veren taciz olayları nedeniyle ilgili olduğu yazılsa da aslında ünlü oyuncunun tanınmaya başladığından beri insanlarla 'temas' konusunda mesafeli olduğu biliniyor.

Keanu Reeves, fotoğraf çektirirken ki davranışıyla gönüllerde taht kurdu!
Haber Yayın Tarihi : 11.06.2019 08:05 

YORUMLAR (12)
  • Onur: Keanu Reeves aslen Keşanlıdır, hatta roman çocuğudur, bilip bilmeden konuşmayın, Bir sonraki filminin adı" kaynanamın adını kuyruklu yılan koydum" dur, çekimleri malkara ve keşanda devam etmektedir. Cevap Yaz 6 3 Yayından Kaldır Aman ha : Ne ictin bilader 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, derin dekolteli paylaşımıyla olay oldu Şeyma Subaşı'nın kitabı "Sadece Şeyma" çıktı Muhafız'ın güzel oyuncusu Ayça Ayşin Turan Çukur'a transfer oldu Murat Kekilli'den yıllar sonra gelen "Bu Akşam Ölürüm" itirafı: Korktum