Keban'a Meşe Fidanı Dikildi - Son Dakika

Keban'a Meşe Fidanı Dikildi

22.04.2018 13:59
Keban'a Meşe Fidanı Dikildi, System.String[]

Keban ilçesinde 150 meşe fidanı toprakla buluşturuldu.

Keban ilçesinde 150 meşe fidanı toprakla buluşturuldu.

Elazığ Bölge Orman Müdürlüğünden temin edilen meşe fidanları, Nimri ve Bayındır köylerinden bir grup gönüllü tarafından Ağbaba ziyaret tepesine dikildi.

Nimri köyünden Kenan Öztürk, yaptığı açıklamada Ağbaba ziyaret yerinin yeşillendirilmesi için çalışma başlattıklarını söyledi.

Öztürk, şunları kaydetti:

"Ağbaba tepesinin ağaçlandırılması için Nimri köyü muhtarımız Kamber Can, orman müdürlüğü ile görüştü ve fidanları temin etti. Bu dönem sembolik olarak bir dikim yapmaya karar verdik. Ekim ayında ise meşe palamudu ekmenin daha uygun olacağı düşüncesi içindeyim. Ağbaba'ya 150 meşe fidanı dikimi Bayındır ve Nimrililerin katılımıyla tamamlanmıştır."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Keban'a Meşe Fidanı Dikildi - Son Dakika


Son Dakika

Kız arkadaşını bıçaklayıp sosyal medyadan paylaştı: Ben gururluyum, yapmayın etmeyin dedim bıçakladım BB Erzurumspor'da Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı Irak'ta füze saldırısı düzenlenen petrol rafinerisinde yangın çıktı Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! Yeni kısıtlamalar gelecek mi? CHP'li ilçe başkanının cinsel istismarına uğrayan genç kızın tüyler ürperten ifadesi ortaya çıktı Hollywood filmlerinden sıkılanlara! İşte dünya sinemasının 10 şaheser filmi 2. kattan düşen Görkem bebeği çanak anten hayatta tuttu! İşte o anlar Anıl Karaer'in top toplayıcı çocuğa doğru sert bir vuruş yaptı ve büyük tepki çekti