Kecheese Yeni Ürünü Keçi Ayranı İle Migros'larda! - Son Dakika

Kecheese Yeni Ürünü Keçi Ayranı İle Migros'larda!

07.07.2014 09:30
Kecheese Yeni Ürünü Keçi Ayranı İle Migros'larda!, System.String[]

Keçi sütü ve peynirleri ile tüketicinin öncelikli tercihleri arasına giren Türer A.Ş markası Kecheese, yüzde yüz keçi sütünden ürettiği keçi ayranı ile MİGROS raflarında tüketiciyle buluştu.

Kecheese keçi ayranı, keçi sütünün şifasını; Türk damak tadına uygun kıvamı, kolay sindirimi ve sağlıklı cam ambalajıyla her yaş grubundan lezzet tutkunlarının beğenisine sunuyor.

''İnatçı Lezzetlerine'' son olarak keçi ayranını da ekleyen Kecheese, ayranın ferahlığı ve keçi sütünün şifasını bir araya getiriyor. Anadolu'nun yüzyıllardır şifa dağıtan lezzetlerinden biri olan Keçi Sütü, bundan böyle ayranı ile Türkiye'nin en büyük süpermarketler zinciri MİGROS raflarında boy gösterecek.

UZMANLAR ''AYRAN'' DİYOR!

Kecheese keçi ayranı; yoğun kıvamı, kendine has aroması ve dengeli yağ oranıyla
sıcak yaz günlerini serinletip, tüketicinin gönlünde özel bir yer edinmeye aday… Geleneksel lezzetlere ve sağlığa önem veren tüketiciler gibi uzmanlar da her yaş grubuna, özellikle su ve mineral kaybının fazla olduğu sıcak havalarda ayran içmeyi öneriyor. Keçi ayranı, boş mideyi rahatlatması ve tok tutucu özelliğiyle, yazın uzun oruç süreleriyle öne çıkan Ramazan ayının iftar ve sahur sofralarında en besleyici içecek olarak dikkat çekiyor.

HER YAŞ İÇİN BESLEYİCİ, GÜVENLİ VE SAĞLIKLI!

Lor peyniri, Armola, kızartmalık peynir, klasik beyaz peynir, klasik koyun peyniri, yörük peyniri, keçi sütü gibi özel lezzetleriyle her geçen gün daha çok talep edilen Kecheese ürünlerinin en yenisi olan Kecheese Keçi Ayranı Türk Gıda Kodeksi ve uluslararası standartlara uygun olarak üretiliyor. 1 litrelik sağlıklı cam şişelerde tüketicinin beğenisine sunulan Kecheese keçi ayranı; Tamamen soğuk zincir korunarak elde edilip taşınan, koruyucu madde içermeyen sütlerden imal ediliyor. Üretilen tüm süt ve süt ürünlerinin kimyasal ve mikrobiyolojik analizlerinin yanında Kecheese mamüllerinin her parti üretimi ayrıca Ankara Gıda Kontrol Laboratuarı'nda tağşiş analizi yapılıyor.

MUCİZE İÇECEK KEÇİ SÜTÜNDEN GELEN ŞİFA, ''KEÇİ AYRANI''

Homojenize olan keçi sütü, içerdiği A vitamini, fosfor, magnezyum ve selenyum miktarı açısından anne sütüne en yakın olan süt türü olarak biliniyor. Keçi sütündeki bakteri miktarı ve yağ oranının diğer sütlerden daha az olduğu klinik çalışmalarda kanıtlanmıştır. Yüksek protein değerine sahip olması nedeniyle keçi sütü değerli besin öğelerini içeriyor. Anne sütünden 4 kat daha fazla kalsiyum oranına sahip olan keçi sütü bu özelliği ile kemik ve diş sağlığında olumlu etkiler yaratmakta.

Kecheese Yeni Ürünü Keçi Ayranı İle Migros'larda!

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kecheese Yeni Ürünü Keçi Ayranı İle Migros'larda! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sedat Peker operasyonunda gözaltına alınan 49 şüpheliden 10'u tutuklandı Sedat Peker operasyonunda gözaltına alınan 49 şüpheliden 10'u tutuklandı Güntekin Onay'dan Kevin Nkoudou'ya penaltı eleştirisi: Bu yaptığı laubalilik Güntekin Onay'dan Kevin Nkoudou'ya penaltı eleştirisi: Bu yaptığı laubalilik Maddi durumunu kurtarmak için iktidara yakın olduğu iddia edilen Serdar Ortaç, konuya açıklık getirdi Maddi durumunu kurtarmak için iktidara yakın olduğu iddia edilen Serdar Ortaç, konuya açıklık getirdi ABD'nin yaptırım hamlesine Rusya'dan misilleme! 6 yaptırım kararıyla birlikte 6 isim de kara listede ABD'nin yaptırım hamlesine Rusya'dan misilleme! 6 yaptırım kararıyla birlikte 6 isim de kara listede Peaky Blinders'ın yıldızı Helen McCrory hayatını kaybetti Peaky Blinders'ın yıldızı Helen McCrory hayatını kaybetti Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Kırgızistan Sağlık Bakanı Beyşenaliyev, 'korona tedavisinde kullanılıyor' deyip kameralar karşısında zehirli bitkiyi kaynatıp içti Kırgızistan Sağlık Bakanı Beyşenaliyev, 'korona tedavisinde kullanılıyor' deyip kameralar karşısında zehirli bitkiyi kaynatıp içti Çocuklar Duymasın'ın Orçun'u Alp Eren Khamis kocaman oldu! Gururlandıran haberini Zeyno Günenç verdi Çocuklar Duymasın'ın Orçun'u Alp Eren Khamis kocaman oldu! Gururlandıran haberini Zeyno Günenç verdi